Дуже часто учні зустрічаються з тим, що їм у школі стає нудно та не цікаво. У зв’язку з цим постає питання про те, як зробити навчання у школі ефективнішим та цікавішим. Я вважаю, що, по-перше, варто переглянути програму. На сьогодні дуже часто учні на уроках зустрічаються із завданнями, які не є актуальними. У століття інформаційних технологій варто залучати на уроках мультимедію. На мою думку, це до сконцентрувати увагу учнів на новому матеріалі та зробити урок цікавішим.
Я вважаю, що на уроках не варто подавати інформацію сухо. Особисто моя увага на подібних заняттях розсіюється, я припиняю слухати вчителя. Можливо, учителям варто звертатись до таких видів роботи як вікторини, ігри, головоломки. Також можна залучати нас, учнів, до створення власних проектів. Звичайно, я розумію, що кожен урок не може бути святом з телевізором, музикою та іграми. Але якби ми частіше звертались до уроків таких видів, то інтерес до навчання в нас ніколи б не згасав.
[джм'іл'] - наголос на і, дж - один звук (познач. закритою півдужкою над дж), м - не м"який, а напівпом"якшений звук (познач. апострофом угорі праворуч за звуком), л- м"який звук (познач. прямою рискою угорі праворуч за звуком)
[шчебечут'] - наголос на другий склад (на друге е), перше е наближене до и (познач. як е з маленьким и угорі праворуч), т - м"який звук
[р'уґзак] - наголос на а, р - м"який звук.
[карйера] - наголос на е.