М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Відредагуйте текст і запишіть. під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою еффективністю. до найбільш поширених методів визначення оптимального обсягу виробництва выдносяться: метод зіставлення валових показнеків та метод зіставлення граничних показнеків. при використанні цих методів застосовуються наступні допущення: підприємство виробляє і реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимізація прибутку в даний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбвчається, що вся інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в данний період дорівнює обсягу реалізації. і допущення можуть здатися досить жорсткими, проте якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, що випускається, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, роблять найбільший вплив на економіку підприємства, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що будуть прийняті віфрні рішення.

👇
Ответ:
niktikhonov19
niktikhonov19
08.05.2022
Оптимальний обсяг виробництва продукції забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по її виготовленню  ( тобто виконанню робіт ) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою еффективністю. 
До найбільш поширених методів визначення виробництва відносяться: 
1) зіставлення валових показників 
2) зіставлення граничних показників.
При використанні цих правил застосовуються наступні вимоги: підприємство виробляє та реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимілізація прибутку в данний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбачається, що всі інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в данний період - дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, яка встановлюється, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, робить найбільший вплив на економіку, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що буде прийнято вірне вирішення цієї проблеми.
4,6(41 оценок)
Ответ:
sasha11751
sasha11751
08.05.2022
Під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою ефективністю. 
До найбільш поширених методів визначення оптимального обсягу виробництва відносяться: метод зіставлення валових показників та метод зіставлення граничних показників.
При використанні цих методів застосовуються наступні допущення: підприємство виробляє і реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимізація прибутку в даний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбачається, що вся інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в даний період дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте, якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, що випускається, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, роблять найбільший вплив на економіку підприємства, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що будуть прийняті вірні рішення.
4,6(9 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
tatgomer
tatgomer
08.05.2022

Відповідь:

Усім відомо, що для кожної людини рідний край найдорожчий і наймиліший серцю, проте життєві обставини можуть складатися по-різному. Тисячі українців змушені шукати кращої долі за кордоном. Але навіть у чужих країнах вони пам’ятають про своє походження. Я вважаю, що людина, яка проживає за кордоном, є патріотом своєї батьківщини, коли плекає українську культуру в іншій країні, пам’ятає рідні традиції, мову, спрямовує гуманітарну до до своїх співвітчизників.

По-перше, діаспора щодня доводить свій патріотизм, перераховуючи рідній державі великі суми, лобіюючи інтереси країни за кордоном, допомагаючи українцям у важкі часи.

Одним з тих українців, кого можна назвати патріотом своєї країни за кордоном, є Макар Кобилінський, віце-президент Спілки українських студентських товариств Америки. За його сприяння в зону АТО було передано одяг, взуття, гроші для постраждалих на війні. Крім цього, Макар підтримує українських студентів, які навчаються в Нью-Йорку. Кобилінський зазначає, що хоч і живе далеко від Батьківщини, але є її патріотом, намагається робити свій внесок у розвиток України.

По-друге, патріотами є люди, які, емігруючи до іншої країни, зберігають свою ідентичність, культурні надбання, шанують мову й традиції своєї батьківщини.

Згадаймо родину Сірків із пригодницького роману Івана Багряного «Тигролови». Ця сім’я – узагальнений образ українців, які переселилися на Далекий Схід. Сірки бережуть свої традиції, пам’ятають історію свого роду. Вони опинилися на чужині, проте зберегли свій «український» світ.

Отже, бути патріотом батьківщини, проживаючи за кордоном, можна, якщо багато працювати, творити й діяти на благо своїх співвітчизників і своєї країни.

4,4(2 оценок)
Ответ:
2ihnik21231
2ihnik21231
08.05.2022

Свій знаменитий «Заповіт» Тарас Шевченко написав 25 грудня 1845 р. в м. Переяславі під час важкої хвороби, у якому він просив не понимати злим словом і поховати на Вкраїні милій, адже тоді він був у засланні і дуже сумував за своєю Батьківщиною. У заповіті є такі слова :" Поховайте та вставайте,

Кайдани порвіте

І вражою злою кров'ю

Волю окропіте.", цим він закликав нас, українців, стати незалежними. Ще з самого дитинства Тарас Шевченко бачив як люди важко працювали на панщині і мріяв про щасливу долю свого народу. У всіх своїх творах він описував важку долю та життя та старався своїми силами досягти незалежності, за що його було звідси вислано в Санкт-Петербург, але і там він ніколи не забував про свій народ.

4,6(58 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ