М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
SerAv2000
SerAv2000
16.12.2022 09:18 •  Українська мова

Зробити синтаксичний розбір речення. ( на жаль я не застав брата вдома. )

👇
Ответ:
Aysun115
Aysun115
16.12.2022

На жаль, я не застав брата вдома (речення, розповідне, неокличне, двоскладне, повне, поширене, ускладнене вставним словом "на жаль")

Підкреслення: Я - однією лінією; не застав - двома; брата - пунктиром; вдома - крапка з пунктиром.

4,7(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Oxico127
Oxico127
16.12.2022

Щастя - одне з найважливіших почуттів у житті. Без нього він не може почуватися повноцінно. Це буде не життя, а існування, або ж звичайне поневіряння світом у пошуках якоїсь мети. Хоча навіщо потрібна мета, якщо в результаті не буде щастя? Все, що ми робимо в нашому житті, всі плани і мрії потрібні для того, щоб ми жили в щасті і затишку. Щоб не переймалися ні про що.

Воно у ваше життя може приходити зовсім по-різному. Хтось відчуває щастя тоді, коли бачить повідомлення вранці від важливої йому людини, а хтось від підвищення на роботі та збільшеного заробітку. Ми живемо заради того, щоб бути щасливими і, на жаль, не можемо без цього. Щастя - дуже суб'єктивна річ, яку кожному дано зрозуміти. І я бажаю, щоб кожна людина, яка існує разом зі мною на цій планеті, знайшла своє щастя. Випробовував радість і задоволення від життя. Адже це головна ціль нашого існування.

4,4(93 оценок)
Ответ:
SandraBulitl
SandraBulitl
16.12.2022

Чи є почуття більш світле й ніжне, ніж любов до матері? Чи є в людини друг, вірніший та відданіший за рідну матір?

Мама завжди, з самого дитинства, поруч, добра, ласкава, привітна. Це вона годує й пестить немовля, піклується про нього ще до його народження, потім вчить дитину розмовляти, читати, писати. Це вона більше за всіх хвилюється, коли дитина йде до школи — чи все буде добре, чи даватимуться науки, чи не ображатимуть однокласники? Це вона допомагає і словом, і ділом — і у шкільні роки, і згодом, своїй уже дорослій дитині. їй можна про все розповісти, вона зрозуміє й дасть добру пораду. Будь-якою радістю, досягненням своїм прагнеш поділитися з матусею. А у хвилини горя та болю ти знову, як і колись, біжиш до неї, щоб вона іла, поцілувала та приголубила. І тоді здаються незначними всі негаразди — мама поруч, тож усе буде якнайкраще.

І коли бачиш мамині сльози, які проливаються, може, й не з твоєї вини, хочеться пригорнути її, обійняти і заспокоїти, зробити так, щоб вона ніколи більше не журилася. Адже мама — єдина в світі.

Нема нікого, дорожчого за рідну матір. І хочеться показувати мамі свою любов, свою вдячність знов і знов.

4,5(72 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ