М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Мова, є,найгеніальнійший, наслідок, матеріальний, і, духовний, діяльність, багато, поколінь. український, народ, творити, свій, мова, століття, заносячи, до, мовний, скарбниця, добірний, нектар, слово. з, ранній, дитинство, до, глибокий, старість, людина, невіддільно, пов"язаний, з, мова. складіть та запишіть речення зі слів, поданних у початковій формі. що потрібно змінити, а що додати?

👇
Ответ:
Nodar2004
Nodar2004
06.12.2022
Мова є найгеніальнішим наслідком матеріальної і духовної діяльності багатьох поколінь. Український народ створював свою мову століттями, заносячи до мовної скарбниці добірний нектар слова. З раннього дитинства до глибокої старості людина невіддільно пов"язана з мовою.
4,8(45 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Melisaaaa
Melisaaaa
06.12.2022

На вихiдних Дмитро дивився телебачення, де собаки пригають крiзь обруч. Йому так сподобадась як жiнка весело переставляе обруч,а собаки пригають крiзь нього то в одна мiсто то в друге, i також захотiв щоб його пес Джек весело стрибав в обручi. Вiн даже старався, але нiчого не вийшло. Джек сидiв та висунувги язика вертiв хвостиком. Трiшки подумавши Дмитро крикнув

-Е iдея! Вiн знайшов у мережi iнтернет вiдео-уроки для дресеруаання собак.

Трiшки позаймавшись Джек став виконувати команди якi просив показати йому хлопчик. Песик був щасливий, що змiг зробити заажання, а Дмитрик теперь вважав себе справжнiв дресеровщиком (сорри за ошибки,у меня было это задание в 6 -5 классе, досоовно не помню, и сорри за ошибки у меня нет русской клавиатуры)

4,4(41 оценок)
Ответ:

 А ви знаєте як приємно інколи почути кілька приємних слів?!  Слово, сказане від усього серця ,зігріває душу,піднімає настрій. Інколи лише одним словом можна зруйнувати те, що будував довгий час, а інколи може зробити когось щасливим, може хоч на кілька хвилин, але щасливим.  Приємно інколи почути від друзів, знайомих щирі  слова.Ці слова великого українського письменника Івана Франка так вдало передають сутність слова, адже словом можна глибоко ранит, але й можна вилікувати глибокі душевні рани. Тому ми повині памятати, "як много важить слово, одно сердечне ,теплеє слівце".

4,5(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ