М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти твір розповідь 5-6 речень як народжується книга

👇
Ответ:
Я думаю, що кожний полюбляє читати книжки, і тому кожному цікаво дізнатися, як створюється книга.
Спочатку автору потрібно обрати тему своєї майбутньої книги. Потім подумати про головних та другорядних героїв твору. І тоді вже можна починати писати. Безперечно, якщо немає таланту і натхнення нічого не вийде, але коли до автора приходить муза, у автора в голові з'являється багато ідей та думок.
Сподіваюся, що моя розповідь відкрила вам цю нескладну, але дуже важливу істину. 
4,7(92 оценок)
Ответ:
ayratka2
ayratka2
31.10.2021
Прости белорусский ее знаю
4,5(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anjik20125
Anjik20125
31.10.2021

Рання весна — прекрасна пора року, що сигналізує про кінець найсуворішого сезону — зими. Температура на вулиці вдень піднімається вище 0 градусів. Сонечко починає гріти сильніше, і так хочеться зупинитися в тихому куточку, де немає вітру, і погрітися в його теплих променях. Сніг починає інтенсивно танути, і на вулицях з’являються великі калюжі, які буває важко обійти, але вони не здатні зіпсувати весняний настрій.

Всі навколо починають радіти цим природним поновленням. Пташки радісно цвірінькають за вікном, домашні тварини, особливо коти, днями пропадають на вулиці. Люди хочуть більше часу проводити вдома, а на вулиці, насолоджуючись усіма принадами ранньої весни, вони стають енергійніше, веселіше, привітніший. Хочеться радіти і веселитися. Зняти з себе якомога більше теплої одежинки, але це потрібно робити обережно, так як існує велика небезпека застудитися від холодних поривів вітру.

4,7(45 оценок)
Ответ:
Georgy0335
Georgy0335
31.10.2021

На березі моря жив-був дім. Дах перекосило. Пічка розвалилась. Труби переїхали набік. Вікна не відкриваються, двері не зачиняються. Долівка в щілинах. Колись давно в цьому будинку жили люди. Тоді він був новенький і гарний. А потім люди виїхали і будинок вийшов із ладу. Став сумувати і старіти. І сад біля будинку сумував і навіть здичавів від самотності. Яблука стали прекислими, а вишні – предрібними. Замість квітів превисока трава, кропива та будяки виросли. От і жив старий, запущений будинок в пристарому, запущеному саду.

Та одного дня листоноша приніс йому телеграму: "Приготуйся зустрічати гостей, які приїдуть здалеку. На приготування у тебе є два тижні." Зрадів будинок, що до нього повертаються люди і відчув себе знову молодим і повним сили. Недарма українська приказка говорить: «Гість в дім – радість в нім».

Объяснение:

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ