М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
DOLBONAFT
DOLBONAFT
20.01.2020 06:35 •  Українська мова

Іть будь зробити звуковий запис слів, уміти довати характеристику звуками! легко- малюк- збіжжя- колосся- сьогодні- збігаеться- подвіря міжряддя- нада писать например а-голосна, дзвінка? а то не пойму!

👇
Ответ:
mrtwesor
mrtwesor
20.01.2020
Кожен звук має своє умовне позначення, наприклад:
голосний звук позначається кружечком "о" 
приголосний твердий звук позначають рисочкою  "-"
приголосний м`який звук позначають двома рисочками "="
Існує багато правил, що дозволяють визначати яким має бути звук у конкретному слові. розглянемо на ваших словах:
Легко  - о - - о 5 букв, 5 звуків, 2 склади (лег-ко)
Малюк  - о = о -  5 букв, 5 звуків, 2 склади (ма-лук) - тут при аналізі буква Ю позначає звук "у" і пом`якшує звук "л". Буква Ю позначається двома звуками "йу" якщо вона стоїть на початку слова або після голосного звука (наприклад Юрта - буде так Йурта   о о - - о)
Збіжжя  - = о - = о 6 букв, 6 звуків, 2 склади (збіж-жя) - тут при аналізі буква Я позначає звук "а" і пом`якшує звук "л". Буква Я позначається двома звуками "йа" якщо вона стоїть на початку слова або після голосного звука (так само як і буква Ю)
Колосся  - о - о - = о 7 букв, 7 звуків, 3 склади (ко-лос-ся) - тут при аналізі буква Я позначає звук "а" і пом`якшує звук "с".
Сьогодні   = о - о - = о  8 букв, 7 звуків, 3 склади (сьо-год-ні) - тут пом`якшеними є звуки "с" та "н" - їх пом`якшують "ь" та "і" відповідно... Варто підкреслити, що в звуко-буквенному аналізі "ь" ніяк не позначається - він просто пом`якшує приголосну, що стоїть перед ним(в данному випадку приголосну "С").
Зберігається   - - о = о - о о = = о   12 букв, 11 звуків, 5 складів (збе-рі-га-єть-ся)
Подвір`я  - о - = о = о 7 букв, 7 звуків, 3 склади (под-ві-ра) - "а" тому, що я тут позначає один звук А
Міжряддя   = о - = о - = о 8 букв, 8 звуків, 3 склади (між-ряд-дя)

Якщо щось не ясно - питайте
4,6(6 оценок)
Ответ:
leha262006
leha262006
20.01.2020
Легко  - о - - о 5б,5зв.
л [л]- приг.,твер 
е[е] - гол.,нагол
г[г] - приг., тв.,дзв
к [к]- приг.,глух., 
о [о]- гол., ненагол

Малюк  - о = о - 5б,5зв
м[м] - приг, губн,
а[а] - гол, ненагол
л[л'] - приг, м'як
ю[у] - гол, нагол
к[к] - приг, глух
 
4,4(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Anastasiz02
Anastasiz02
20.01.2020
Як часто ми чуємо: «Не гай часу». Але чи замислюється хтось із нас над тим, як важливо берегти кожну хвилинку? Там щось не встиг, туди запізнився — і цю мить уже не повернеш. Йдеться не про те, що все своє життя потрібно розписати за секундами та суворо дотримуватися цього графіка. Просто важли­во намагатися усвідомити, що кожний день, кожна мить може змі­нити життя. Ми не безсмертні, тож коли-небудь нас не стане, і хто знає, коли саме це трапиться. А що ми встигли зробити гарного, який залишимо по собі слід? Може, когось образили й так і не виба­чилися, не нагодували бездомну кішку чи постійно лаялися з бать­ками? Я вважаю, що все своє життя треба поспішати творити добро. І це не обов’язково мають бути великі діяння. Можна до мамі прибрати квартиру чи приготувати сніданок, отримати в школі ви­соку оцінку, зробити годівницю для пташок або шпаківню — було би бажання. Як часто ми жалкуємо, що не можна повернути час. У кожного з нас є в житті моменти, які б хотілося проживати знову й знову. Це хвилини радості, щастя, тріумфу, перемоги. І так само існують ситу­ації, які хочеться виправити: коли образив близьку людину, не при­йшов на до посварився з кращим другом чи видав комусь довірену тобі таємницю. Не гаяти часу дуже важливо, бо треба встигнути стільки всього зробити та спробувати: знайти вірних друзів, отримати освіту, обра­ти професію, побачити світ, прочитати безліч цікавих книжок. Є така народна мудрість: за своє життя необхідно посадити дерево, збудувати дім і виростити сина. Отже, життя не повинно проходи­ти повз людину, треба брати в ньому якнайактивнішу участь. Мені здається, що дуже важливо поставити собі мету й іти до неї, не лінуватися. Коли людина знає, до чого вона прагне, вона буде більш уважно, обачно ставитися до свого часу.
4,8(48 оценок)
Ответ:
Sultanasem2007
Sultanasem2007
20.01.2020
Все, що до "...козаки своїми..." Це дієприслівникові звороти і підкреслюються пунктиром з крапкою, тому я почну з головного речення ..,Козаки(__,ім.) своїми(~~~, займн) подвигими( _ _, ім.) викликали(===, дієсл.) мимоволі(_._., присл.) сучасників(_ _, ім.) почуття(_ _, ім) подиву(_ _, ім.) і( спол.) несамохідь(_._.) змушували(===,дієсл.) інших(_ _, займн.) прославляти(===,дієсл.) козацьку(~~~, прикм.) відвагу(_._., ім.) та(спол.) всі козацькі(~~~, прикм.) діяння(_ _, ім.). Речення: розповідне, неокличне, повне, двоскладне, поширене, просте , ускладнене дієприслівниковими звротами та однорідними присудками.[вроді б так]
4,8(16 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ