Визнач головні члени в кожному реченні. підкресли їх. 1.пішов шелест по діброві. шепчуть густі лози. 2.лягло сонце за горою. зірки засі 3вже вечір із повної жмені зірки розсипає зелені.
1.Експонат- це той чи інший предмет виставлений на виставку,в музеї.-Експонент-це людина,особа що виставляє ці предмети. 2.Водій - це особа, яка керує транспортним засобом і має відповідне посвідчення встановленого зразка.- Шофер-це водій приватного авто. 3.Абонент- Особа чи організація, що користується абонементом.- Абонимент-Право користування чимось протягом певного терміну (переважно про місце в театрі, на стадіоні, про право користування телефоном тощо), а також документ, який засвідчує це право. 4.Дефект-пошкодження, вада, недолік, відхилення від норми.- Недолік-це будь-яка невідповідність продукції вимогам нормативно-правових актів і нормативних документів, умовам договорів або вимогам, що пред'являються до неї, а також інформації про продукцію, наданій виробником 5.
Якби мені випала така чудова можливість, як попросити про щось Тараса Григоровича Шевченка скоріш за все, я попросила б його розповісти про себе, про свою родину, про становище українців, знаю, це була б дуже болюча для нього тема, але почути про кріпацтво й соціальний, релігійний та культурний гніт України й її народу було б цікаво почути саме від тієї людини, як це пережила і не завуальовувала б це якимись недомовками, історичних фактів, він би розповів все так, як було. Також, я попросила б його показати свої малюнки, бо як відомо Шевченко був не тільки знаменитим поетом, а й дуже талановитим художником. Картини й вірші його вражають своєю глибиною, правдивістю. Я вважаю, з такою людиною, як Тарас Григорович Шевченко було б дуже цікаво зустрітися і поговорити про становище тогочасної України.
1.Пішов шелест по діброві. (Шелест – що? підмет виражений ім., пішов – що зробив? присудок, виражений дієсл.)
Шепчуть густі лози. (Лози – що? Підмет, виражений іменником, шепочуть – що роблять? Присудок, виражений дієсловом) 2. Лягло сонце за горою. (Сонце – що? Підмет, вираж.ім., лягло – що зробило? Присудок, виражений дієсловом)
Зірки засіяли... (зірки – що? Підмет, вираж.ім., засіяли – що зробили?, присудок, вираж.дієсл.)
3.Вже вечір із повної жмені зірки розсипає зелені. (Вечір – що? Підмет, вираж.ім., розсипає – що робить? Присудок, вираж.дієсл)