Нещодавно я зі своїми друзями відвідала(в) концерт своєї улюбленої музичної групи. Концерт був на головній пощі нашого міста, на ній було настільки багато людей, що було легко загубитися. Перед початком ми зробили декілька фото на пам'ять, а через декілька хвилин почули музику. Я була(в) у захваті від того, що побачила(в) своїх кумирів. Протягом трьох годин музика гучно звучала на усіх сусідніх вулицях. Спочатку пісня була спокійна, а потім стала енергійна. Я досі згадую ті моменти, вони назавжди запам'яталися мені.
Сонце, піднімаючись угору, привітно сяє-гріє; вітерець легенький дме; жайворонки, які в’ються над дорогою, щось щебечуть; там, у темному лісочку, кують зозулі, які зустрічають схід сонця.
[ ]; [ ]; [ ], (які...); [ ], (які...).
Речення складне, складнопідрядне, розповідне, неокличне.
Складається з чотирьох частин, у трьох з яких безсполучниковий зв’язок, а четверте приєднано з до сполучника підрядності. Між частинами речення існує паралельний зв’язок.
Частини відділяються крапкою з комою за загальним правилом: між реченнями, що входять до безсполучникового складного речення, коли вони поширені або в середині їх уже є розділові знаки
1 частина: просте речення, ускладнене дієприслівниковим зворотом;
2 частина: просте речення;
3 частина: складнопідрядне речення з сполучником які;
4 частина: складнопідрядне речення з сполучником які.