М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
visokon1111
visokon1111
22.05.2022 17:09 •  Українська мова

Чому потрібно вивчати іноземні мови

👇
Ответ:
jurakos9
jurakos9
22.05.2022
Чоб можно було поїхати в якусь країну. та розмовляти вільно тією мовою
4,7(17 оценок)
Ответ:
sofiyka4
sofiyka4
22.05.2022
По-перше, англійська мова  в наші дні - це не розкіш, а засіб просування по кар'єрних сходах. Навіть в саму невелику контору потрібні фахівці зі знанням іноземної мови, а то й двох. І якщо ми хочемо вчасно отримувати підвищення, то треба підтягувати наше «читаю і пишу зі словником» до «знаю досконало». Англійська мова в плані кар'єри - це і більш висока зарплата, і закордонні відрядження, а як приємно провести пару днів у Лондоні, нехай навіть і по роботі. До того ж у професіонала своєї справи зі знанням іноземної мови є можливість перебратися в закордонний філіал фірми що називається на ПМЖ, а це вже позначається і на фінансах, і на перспективах.

По-друге, англійська, як не крути, - мова міжнародного спілкування. Тобто саме вона  стирає всі межі і ламає бар'єри. Ви можете подорожувати за кордоном, не побоюючись застрягти в неблагополучному районі і не знайти дороги до готелю, оскільки хоча б ламаною англійською елементарно можете пояснити, чого ви хочете від перехожих. Для вас не стане проблеми влаштувати закордонний шопінг, ретельно розпитати  у продавця всі подробиці про товар, ви спокійно замовляєте страви в ресторані, не ризикуючи отримати загадковий плавник акули в сметанному соусі, тому що знаєте переклад та легко спілкуєтеся з офіціантом. Ви заводите іноземних друзів, причому не тільки з Англії чи Америки, але і з інших країн, оскільки англійська мова - саме міжнародна, її вивчають і в Індії, і в Норвегії, і повсюди.
4,4(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
HOUSEMAN222
HOUSEMAN222
22.05.2022

Объяснение:

Вже давно стало зрозуміло, що довкілл потребує нашого захисту. Але чомусь люди поступово знищують природу і ставляться  до неї як споживачі. А щозалишиться після нас майбутнім поколінням, яким теж хотілося б жити на “барвінковій землі”  і мати міцне здоров’я? Нічого доброго, тому треба докласти всіх можливих зусиль і  врятувати природу. Як?

Кожен має змінюватися. Якщо ви влаштували  пікнік, то після його завершення, поприбирайте після себе усе сміття. Не забруднюйте водойми. Намагайтеся якомога менше використовувати сильнодіючі миючі засоби. Поліетиленовими пакетами користуються в усіх країнах, але, перілж їх розпаду в природі займає  100 – 200 років.  Тому краще такі пакети замінити  текстильними сумками.

Захист природного середовища розпочинається з нашої свідомості, з нашого  будинку, з нашої квартири. Тому заощаджуйте  електрику; в масштабах  країни це до закрити бодай одну  електростанцію. Економлячи енергію, ви також робите внесок у боротьбу з загальним потеплінням.

Важливий чинник – це транспорт, який понад усе завдає шкоди  природі. Уникайте, наскільки це можливо, автотранспорту, користуйтесь велосипедом, оскільки заощадження будь-яких ресурсів – невід’ємний елемент збереження живої природи.

Не менш значну роль грає і здоровий іб життя. Обмежуйте себе у вживанні алкоголю і палінні, яке також шкодить не лише вам, але і довкіллю.

Такі заходи до зберегти та відновити природу, і на нашій планеті всі будуть жити довго і щасливо

Джерело: https://dovidka.biz.ua/tvir-na-temu-zemle-barvinkova-day-meni-zdorov-ya

4,5(67 оценок)
Ответ:
артbig
артbig
22.05.2022

Чи взагалі людина так влаштована? Вона весь час просить: дай, Боже; дай, земле; дай, дай, дай...

А чи достойні ми, люди, щоб нам щось давати? Чи з користю ми використовуємо те, чим нас щедро обдарувала природа? Можливо, ми самі повинні їй щось дати? Або, принаймні, зберегти? Ось які питання людина повинна поставити перед собою. Але відповідь, швидше за все, буде невтішною. 

Небагато хто з нас може похвалитися тим, що насадив багато плодових дерев, виростив сад на пустирищі. Або створив на радість іншим квітник у дворі багатоповерхівки. Або вийшов на вулицю та поприбирав там сміття, сам, просто за покликом душі? 

Але багато хто, навіть з тих, хто присягається у любові до природи, залишить у лісі сміття після пікніка; викине пластиковий пакет у воду річки чи озера, не донесе до урни обгортку від цукерки, недопалок сигарети... Натомість ми вирубуємо ліси з метою наживи, знищуємо лісові квіти, забруднюємо водоймища. 

Ми будемо просити здоров"я у землі, але самі нічого для цього не зробимо: не припинимо зловживати алкоголем, не кинемо палити, не пересядемо з автомобіля на велосипед. 

Земле наша, дай здоров"я тим, хто любить тебе по-справжньому, хто служить тобі вірою та правдою, має чисті помисли, прикрашає тебе і зберігає  у чистоті та незайманості.

4,7(66 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ