М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Написати по 4 речення до кожно часу минулий теперішній майбутній

👇
Ответ:
Sashonmillioner
Sashonmillioner
08.12.2021
У мене є/було/буде багато друзів.
4,8(75 оценок)
Ответ:
kondratenkoari1
kondratenkoari1
08.12.2021
Ми вчора були у кафе я вчора малювала квіти я минулого тижня ходила у театр  вчора я допомагала матусі                               сьогодні я хочу отримати хороші оцінки зараз в нас урок української мови я сьогодні читаю книгу ми сьогодні підемо у парк           на наступному тижні я провідаю бабусю завтра я їду угості до своєї тітки скоро будуть канікули завтра я буду читати вірші 
4,6(57 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
1. Талант мужності і співчуття. (С. Васильченко завжди був шляхетною, інтелігентною людиною, відданою обов'язку. Пережив революцію і громадянську війну, писав твори про дітей, вчителів, про потяг народу до світлого життя та щастя. Неодноразово письменник підкреслював, що прагне писати твори "меншим розміром, більшим змістом". Тому саме новела стала улюбленим жанром письменника.) 
2. Степан Васильченко - майстер малих жанрів прози. (С. Васильченко - майстер короткої новели та невеликої повісті, в основі яких лежить психологічний конфлікт. Умовно новели письменника можна поділити на такі групи: 
1) життя села та його соціальні настрої; 
2) школа, діти і вчителі; 
3) трагедія народних талантів; 
4) викриття імперіалістичної війни. 
Його проза відрізняється своєю щирістю, душевністю, доброзичливим гумором, тонким психологізмом, внутрішньою делікатністю. Головна ознака їх - бути гранично правдивими до життя.) 
3. Повість "Талант" - твір про долю таланту з народу. (С. Васильченка завжди хвилювала тема талановитої людини з народу. Головною проблемою повісті "Талант" є трагічна доля народних талантів, а саме талант Тетяни - співачки - і трагізм її долі в тогочасному суспільстві. Смерть героїні повісті - це звинувачення суспільства. У письменника болить душа, що талановита українська молодь зростала у неуцтві і темряві, не маючи доступу до освіти і культури.) 
III. Степан Васильченко - класик нашої літератури. (Поезія оповідань письменника в їхній людяності, стислості, емоційності, душевності. Його твори сповнені віри в завтрашній день України, яку письменник дуже любив.)
4,4(58 оценок)
Ответ:
alexdias
alexdias
08.12.2021
Природа і людина тісно пов'язані. І якщо природа існувати може без людини, то людина без неї не може. Тому так важливо жити в гармонії з природою. Але, на жаль, люди намагаються підпорядкувати собі природи, стати її господарем, однак, це не виходить.

Природу треба берегти, адже це наш дім. Все необхідне для життєдіяльності дає нам природа. Якщо раніше вважалося, що природні багатства невичерпні, що вони у величезних кількостях, то зараз, стає ясно, що багато знаходиться в обмеженій кількості. Людина не може користуватися дарами природи постійно, так як вони можуть дуже скоро зникнути.

Завдання людини зберегти природу і примножити її багатства. Потрібно відповідально підходити до даного питання, оскільки ми повинні залишити після себе своїм нащадком багату, красиву і чисту планету.

Планета земля наш дім, вона єдина у своєму роді, така прекрасна і неповторна. Тому необхідно піклуватися про неї.

Отруюючи і знищуючи природу, людство в першу чергу знищує самого себе. Де ми будемо жити, що ми будемо їсти, якщо не буде природи?

Але останнім часом люди починають замислюватися про проблеми екології, розробляються програми по захисту навколишнього середовища. На щастя, люди усвідомлюють свої помилки і намагаються їх виправити.

Дуже велика кількість людей заради тимчасової вигоди готові зробити все, навіть нищити природу. Їх не дуже турбує думка про те, що на цій планеті будуть жити їхні діти чи внуки, вони думають лише про себе. У цих людей нема ніякої совісті та почуття відповідальності. Тому, щоб уберегти природу, необхідно багато працювати, особливо з школярами та дошкільнятами, навчати їх дбайливо ставитися до природи і думати про своє майбутнє.

Якщо раніше вважалася, що природні багатства невичерпні, що не потрібно думати про це, то зараз все інакше. Багато країн витрачають величезні гроші для того, щоб відновити навколишнє середовище.
4,4(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ