М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
200939
200939
04.01.2021 18:11 •  Українська мова

15 ! пісня-рятівниця старий вусатий кобзар сидить коло вогню, грає на кобзі, співає, згадує минуле. ось серед моря стоїть турецька галера. кругом галери на козацьких чайках сидять козаки. на галерах ряди невільників-козаків, прикутих до ключин. між ними - молодий вродливий козак іван. між невільників стоять турки в пишних уборах. усе завмерло. і раптом іван заспівав пісню. «слава наша не поляже», - цілий хор дужими голосами підхопив її. і одразу чайки рушили до галери. козаки заворушились. от вони вже на галері. блищать шаблі, миготять криві турецькі ятагани. упали турки. розкуті вже невільники. «наша дума, наша пісня не вмре, не загине! » - гукають козаки. утікають татари. захопили вони з собою й івана. вирішили його стратити, бо його спів сповнив козаків сміливості й рішучості. мужньо зустрів іван вирок. а доки чекав страти, співав сам собі українських пісень. і помітив хлопець, що від того співу тихо стає навкруги. та ось настав день страти. вивели івана на площу. зігнали туди звідусіль натовп, щоб усі бачили, як вмиратиме сміливий українець. і тоді попросив іван дозволу заспівати останню у своєму житті пісню. заспівав. а коли скінчив, з натовпу залунало: «ще! ще! » і знову співає іван. він бачить, як завмерли і стоять непорушні його катівники, як плачуть у натовпі дівчата й жі і наче крила виростають у хлопця за плечима. а натовп благає залишити життя іванові. і не наважилися бусурмани стратити хлопця. багато років промайнуло. повернувся з неволі вже сивий дідусь іван. але так само молодо лунає його голос: «наша дума, наша пісня не вмре, не загине! » 1. знайди в тексті і випиши речення, у якому висловлено основну думку твору? 2.за що турки хотіли стратити івана? а за те, що він був козаком б за те, що його спів вселив мужність у козаків в за те, що хлопець співав пісні у в'язниці 3.як вплинула , іванова пісня на тих, хто був присутнім на страті ?

👇
Ответ:
ainura19921
ainura19921
04.01.2021
Аостальные не знаю(((
2)Б
4,8(22 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lesta2
lesta2
04.01.2021
Сьогодні для багатьох організацій інформація і технології, які її підтримують є найціннішими, хоча й часто не до кінця зрозумілими активами. Успішні компанії усвідомлюють ті вигоди, які пропонують інформаційні технології 
( ІТ ) і активно застосовують їх, тим самим підвищуючи власну цінність, ефективність і інші переваги в конкурентному середовищі.
Однак сам факт впровадження і використання ІТ для цілей бізнесу зовсім не гарантує отримання всіх очікуваних переваг. Оскільки, як показує практика, крім вигод інформаційні технології можуть спричинити різноманітні негативні фактори, такі як залежність безперервності і результативності бізнесу від використання ІТ, а також різноманітні ІТ- ризики ( починаючи від несанкціонованого доступу до конфіденційної інформації, і закінчуючи фінансовими махінаціями ).
Поглиблення інтеграції інформаційних технологій у бізнес - процеси організацій і залежність результатів діяльності від їх застосування обумовлюють зростання значущості ІТ як стратегічного ресурсу, управління яким має здійснюватися на відповідному рівні.
Основи стратегічного управління інформаційними технологіями організації сформульовані в концепції ІТ Governance, на якій сьогодні базуються передові практики ІТ-менеджменту. Основний принцип цієї концепції декларує необхідність приведення у відповідність ІТ -стратегії компанії із загальною стратегією бізнесу, цілей і процесів ІТ з цілями і процесами бізнесу. Практичне досягнення такого рівня управління можливо тільки за умови цілісного бачення середовища інформаційних технологій ( ІТ -середовища ) організації як складної системи, постійного моніторингу її складових за певними показниками ефективності, а також проведення регулярного ІТ -аудиту за певними об'єктами / цілями контролю.
Аудит інформаційних технологій ( ІТ -аудит ) - незалежна перевірка (експертиза) ІТ -середовища підприємства з метою отримання достовірної інформації (фактів) про її поточний стан, формування об'єктивного аудиторського висновку, а також надання рекомендацій з удосконалення даної підсистеми підприємства.
Зростаюча увага бізнесу (не тільки ІТ- директорів, а й вищого керівництва компаній) до ІТ- аудиту обумовлено тим , що результати його проведення можуть дати відповіді на питання стосовно ефективності функціонування ІТ -середовища та його складових для досягнення цілей бізнесу; відповідності впроваджених ІТ моделей бізнесу, конкурентних переваг від використання ІТ, економічної обгрунтованості ІТ- інвестицій, впливу ІТ- ризиків на результати діяльності компанії, ефективності їх контролю, а також інших істотних аспектів.
Використання ІТ -аудиту в системі управління дає можливість керівництву компанії чітко побачити місце інформаційних технологій в загальній організаційній структурі та їх внесок у досягнення цілей бізнесу, оцінити рівень адекватності ІТ -стратегії до загальної стратегії бізнесу, рівень зрілості ІТ -процесів і менеджменту ІТ- ризиків.
4,4(77 оценок)
Ответ:
итлиори
итлиори
04.01.2021
Ледь сніжок розтане в полі
Розіллється на приволлі
Синьоокая ріка,
На зелені берега
В лісі птахи запанують,
Білки теж захазяйнують.
А маленькі лосенята
Відчайдушнії близнята
Поставали на копитця
Та й побігли до водиці.
Сірий вовчик тут і там
Коїть в лісі безлад й гам.
 Наполохані зайчата
Виглядають маму й тата.
А сороки-молодці
Всім трублять, в усі кінці
Що весна уже в дорозі
 А зима вже на порозі
І вони весни гінці
Рижохвостая лисиця
 зовсім вовка не боїться.
 з лисенятком походжає
уму-разуму навчає.
вчить малечу полювати
собі їжу добувати.
 ну а дятел – лікар лісу.
скинув лише дуб завісу
вже він тут як тут мерщій
починає стукіт свій.
 Та важніший всіх кабан
 Веде лісом ,,караван,,
Із маленьких кабанців
 Його дочок і синів.
Всіх малеча зустрічає
А зиму проводжає.
4,4(32 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ