М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Склади два речення зі словом лютий так,щоб в одному воно було іменником,а в другому-прикметником.

👇
Ответ:
lizayudkina
lizayudkina
02.01.2022
Узимку такий лютий вітер, що аж до кісток пронизує
Серед усіх зимових місяців Лютий найбільш холодний
4,6(69 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
stanislavfred
stanislavfred
02.01.2022

Великдень - одне з найбільших християнських свят, що відмічається в Україні ще з X століття. Цього великого дня чекали і дорослі, і діти, щоб не тільки побувати на церковній відправі, а й взяти участь у родинних та громадських обрядах. Це і виготовлення свічки-трійці, і випікання пасок, і фарбування яєць. Сьогодні мало хто знає народні звичаї і обряди, у місті їх майже ніхто не дотримується. Але кожного року на Великдень ми їздимо до бпбусі. Від неї я знаю, що крашанки слід готувати в суботу, тоді вони зберігатимуться протягом усіх свят. Вмію дати крашанці належні фарби і знаю, кому їх дарувати. Так, червону крашанку дарують молодим, бо вона символізує радість життя і любов; пригостити жовтою, символом місяця і зірок, означає побажати хорошого врожаю. Для бабусі я готую голубу крашанку, бо її дарують літнім людям і хворим, бажаючи здоров’я.

Мені подобається вставати рано-вранці, бігти в сад і чекати перших променів сонця, яке в цей день «грає» і приносить людям щастя і здоров’я. Бабуся навчила мене і молитви, з якою звертаюся до сонечка з проханням освітити мене добротою, красотою і любощами. Я впевнена, народні свята і обряди слід відновити, бо це не тільки форма дозвілля. Вони до очиститися від бездуховності, оживлять наші душі.

 
4,5(31 оценок)
Ответ:
xXMaRoXx
xXMaRoXx
02.01.2022
Продовження може бути таким:
    Пiшла Оленка до подруги Наталки. Вирiшили дiвчата бабусi до по госпрству - тварин погодувати. От кидають просо курчатам, а права рука Оленки знову скаржиться, що втомилася. Чує, а лiва рука Наталки теж нарiкає: "Ех, ти права рука-неробо, що ж ти байдикуєш?" I зрозумiли вони, що у кожної людини є двi руки, але виконують основну роботу переважно тiєю, якою зручно. Оленка - правша, от правою i працює бiльше, а Наталка - лiвша, тому в неї лiва рука виконує роботу бiльш досконало.   
4,7(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ