М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
madik0721
madik0721
04.02.2023 22:05 •  Українська мова

Вставте пропущенные буквы в предложение у н..зинах у кам`янiй непорушностi пiдпр..рали небо гостроверхi к..париси , а мiж ними куч..рявилися садки,з яких виз..рали хатини в ч.рвоних ч..репичних .

👇
Ответ:
leylamagomedov2
leylamagomedov2
04.02.2023
У низинах у кам`янiй непорушностi пiдпирали небо гостроверхi кипариси , а мiж ними кучерявилися садки,з яких визирали хатини в червоних черепичних .
4,7(37 оценок)
Ответ:
лера2042
лера2042
04.02.2023
У низинах у кам`янiй непорушностi пiдпирали небо гостроверхi кипариси , а мiж ними кучерявилися садки,з яких визирали хатини в червоних черепичних 
4,5(93 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
leka777166
leka777166
04.02.2023
Розтануло м’яке снігове покривало. Пробудилась природа від зимового сну, відкрила свої очі першими весняними первоцвітами . І вже земля рясно зазеленіла різнотрав’ям. П’янким духмяним ароматом п’янить від квітів, а їхнє різнобарв’я зачаровує нас. Медвяно пахнуть медоноси. До привітного сонця потягнулися біля тинів в’юнкі рослини. Надвечір’я тепле, бо ясне сонечко довго не хоче ховатись за горизонт від такої краси. І наші серця наповнюються любов’ю.
Бережіть довкілля, бо знищена природа, як зів’ялі квіти, приносить смуток та біль.
4,5(73 оценок)
Ответ:
Filipin2030
Filipin2030
04.02.2023
Ніщо в світі не вічне. Усе приходить та від­ходить тоді, коли прий­де його час. З плином цього володаря людсь­кого життя змінюю­ться моральні цінності, погляди, переконання. З часом змінюється і людський побут: кожна річ шукає собі більш практичні аналоги. Про­те вічні речі залишаю­ться вічними. Серед таких цінностей доте­пер залишається книга.. Як відомо, раніше найбільш популярним джерелом інформацією була книга, сьогодні їм став комп’ютер та Інтернет, яким користуються багато людей і отримують з цього використання небачені раніше вигоди. Чи дозволяє все це сказати, що комп’ютер може повністю замінити книгу?

Думається, що, відповідаючи на це питання, варто розглянути питання зручності, передусім, адже інформаційна складова книг і комп’ютера однакова. По-перше, тому, що через Інтернет можна скачати практично будь-яку книгу, щоб потім читати її на екрані комп’ютера. По-друге, тому, що сьогодні існують дуже зручні комп’ютери у формі планшетів, які мають розмір і вагу, що не перевищує габарити книги, при цьому їх екран нітрохи не гірше аркуша паперу. Тобто, виходячи з цих факторів, можна зробити висновок, що вже сьогодні комп’ютери стали більш зручними, ніж книги. І використовуються вони явно не менше, адже навіть так звані електронні книги по своїй структурі є в більшій мірі комп’ютерами, ніж звичайними книгами.Я вважаю, що фактично комп’ютер вже замінив книгу. Сучасні інформаційні технології дозволяють використовувати планшет замість книги, що набагато зручніше, адже в ньому зберігається більше інформації, що, як мінімум, економить місце, де раніше розташовувалися книги. Думається, що вже незабаром ті, хто віддають перевагу книги над комп’ютерам, прийдуть в себе і визнають, що використання комп’ютерів набагато зручніше і будуть йти в ногу з прогресом.
4,4(35 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ