Осінь-восени, село-сільський, дорога- на дорозі, книга-книжковий, муха-мушка, кожух-на кожусі, плуг- Восени були теплі дні. На дорозі лежав дуже великий камінь. Сільський хлопець вчиться вмене у класі. На вікні сиділа маленька мушка. У діда на кожусі булу велика дірка.
Обязательно найдите время для того, чтобы заниматься изучением хороших и плохих идей – всего того, о чём люди мыслили раньше. Выберите период в истории Украины, который вас интересует, и регулярно читайте о нём. Обратите внимание на то, что происходило в это же время в соседних странах. Узнайте побольше о своих предках, о своей культуре. Вы будете поражены, как много недоговаривали в вашей школе! История – это полезные знания для национально сознательного украинца, потому что она указывает на ошибки, триумфы и утраченные идеи Ведь кто не знает своего тот ,тот не достоин свонего будущего.Кто не чтит выдающихся людей своего народа,тот сам не достоин уважения (М.Рыльский)
Що таке шляхетність? "Совість і пам'ять — складові людської душі. Совість - зірка, яка освітлює життєвий шлях людини у світі, суспільстві, всесвіті. Не дай Бог загубити ту зірку, а також пам'ять, відчуття часу, історії, простору, загубити душу! " - писав В. Андрієв. Совість - основна складова шляхетності, родина, що має такі якості, як: доброзичливість, ввічливість, шляхетність, порядність, - людина добра, вихована, з гарними манерами. По-перше, звернемося до історії: ще зі стародавніх часів чоловіки довіряли своїм жінкам оберігати вогонь, але коли вони йшли на полювання, завжди хтось залишався для того, щоб захищати людей і територію та до слабшим. Це були перші зародки шляхетності і людяності. По-друге, повернемося до сьогодення: на жаль, людей, які зберегли в собі прекрасні якості, дуже мало. Ми стоїмо на порозі деградації, проходить зворотній процес еволюції - уподібнення тваринам. Г. Сковорода писав: "Щастя можна знайти тільки в собі, а щоб його віднайти, треба пізнати себе! " Люди в цьому світі бояться знаходити себе, краще ховатися за комп'ютерними "ніками" й не показувати себе нікому, навіть самому собі. Страх - проблема розвитку цивілізації. По-третє, мені дуже пощастило: я маю друзів, які не ховаються за комп'ютерами й не ховаються у собі - вони відкриті та щирі люди. Якось запитала свою подругу: "Чому ми так живемо? " А вона відповіла: "Тому, що культура не встигає за розвитком воєнної техніки! " Отже, шляхетність - це риса, яка личить усім, але мало хто нею користується. Г. Сковорода писав: "У серці є власні любов і тепло! " Навчімося ж сіяти добро, а воно, будьте певні, повернеться сторицею - тоді світ стане добрішим і світлішим!
Восени були теплі дні. На дорозі лежав дуже великий камінь. Сільський хлопець вчиться вмене у класі. На вікні сиділа маленька мушка. У діда на кожусі булу велика дірка.