М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір на тему "за що я люблю свою матусю"

👇
Ответ:
лиз20031
лиз20031
02.12.2020
Ось моя мама точно найкраща, у неї стільки позитивних якостей. Вона така вигадниця приміром, минулого тижня, щоб отримати подарунок, мені довелося вивчити весь підводний світ! Вона розклала по всьому будинку записки, де лежить заповітний подарунок. І щоб знайти наступну підказку, потрібно було відповісти на питання про підводних мешканців. Я і сам не відразу зрозумів, що це така гра - навчальна. У будь-якому випадку, було дуже цікаво, але, головне, я отримав нові знання!
Ви знаєте, вона називає мене «солодким котиком»! Це теж гра така. Мама прикидається, ніби знає котячий язик. Коли не хочеться вчитися, то ми просто падаємо на диван і обнімаємося, обнімаємося, поки руки не втомляться. Я дуже сильно люблю маму. Адже вона живе для мене і приділяє мені весь вільний час. 
Я думаю, що твір тобі краще писати самій (самому), адже ти пишеш про свою матусю, а не про мою, тому.. Ти як хочеш, я просто написала. 
4,8(46 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kulisenok
kulisenok
02.12.2020

ответ: 1) а 2) в 3) в 4) в 5) б 6) а 7) тут не знаю, не обижайся)) вопрос, просто, поставлен некорректно... 8) Кажуть, страус ховає голову у пісок. Люди кажуть про неї добрі слова. 9) Осінню вологим падолистом дихнув на подорожніх вітер. Це він, напевно, підігнав їх, заохотив іти швидше. До вечора вони повинні дістатись дому. Там на них чекає тепло, затишок, радість зустрічі. 10) Пробач мені, пісне, непрохані сльози! Пробач-присудок, пісне-підмет, непрохані-означення, сльози-додаток, мені-додаток

Объяснение:

4,6(40 оценок)
Ответ:
SadArina
SadArina
02.12.2020

1.При́судок — головний член речення, пов'язаний координацією з підметом, що виражає дію предмета, названого підметом. Найтиповіша форма присудка — дієслово в особовій формі, що означає дію чи стан суб'єкта, названого підметом. Присудок — головний член двоскладного речення, що характеризує підмет за дією чи ознакою.3.Пі́дмет (лат. subjectum) — це головний член речення, граматично незалежний, означає предмет, ознака якого виражається присудком. Підмет і другорядні члени речення, що належать до підмета, утворюють групу підмета. 4.Підмет може бути: простим — вираженим одним словом; складеним — вираженим словосполученням 5.Солодкий голос матері пробивався до неї через магічну заслону думок.

Брат з сестрою йдуть до школи.

Сміливі зажди мають щастя.

Объяснение:

3мрпо

4,7(43 оценок)
Это интересно:
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ