М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Пунктуаційну помилку допущено в реченні 1.осінь ходить по краю,та виганяє птиць із гаю 2.сміються в сонці золотому річки,і села,і поля 3.осінній сад ще я блучка гладить,листочок-два гойдає на гілляках 4.здрастуй,моя прадідівська хата

👇
Ответ:
Gbr330
Gbr330
26.05.2021
Пунктуаційну помилку допущено в реченні 1, оскільки в цьому випадку перед "та" кома не ставиться. Правильне написання: 

Осінь ходить по краю та виганяє птиць із гаю.
4,4(14 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Джина0
Джина0
26.05.2021

Популярність пісні Семена Климовського «Їхав козак за Дунай» безпрецедентна. Її співали вже в середині вісімнадцятого століття. Мотив розлуки козака з коханою дівчиною, образний лад пісні, характер мелодії дають підстави називати її романсом.

У добу романтизму було написано інші тексти, які виконували на мелодію «їхав козак за Дунай». Митці створювали нові варіації на тему української пісні. Це арія Лести в однойменній опері віденського композитора Кауера, опера Кавоса «Козак-віршувальник», вірш Пушкіна «Козак», Варіації для скрипки з оркестром Аляб’єва… 1860 року історик Микола Закревський зауважив, що ця пісня «відома всій освіченій Європі».

1808 року в Чорному лісі під Баден-Баденом місцева знать влаштувала «садове свято», у якому брали участь і гості з Росії. На святі був присутній композитор Христоф Тідге, який, почувши пісню про розлуку козака й дівчини, переробив твір. З того часу німці вважають цю версію української пісні власним фольклорним скарбом.

За обробку пісні «їхав козак за Дунай» узявся сам Бетховен! Композитор був у приятельських стосунках з Андрієм Розумовським, послом Росії в Австрії, який у своєму віденському палаці зберігав велику кількість музичних видань. Андрій Розумовський мав глибокі почуття до землі й культури своїх предків. Пам’ять про Батурин жила в цій родині. Бетховен зацікавився українським музичним фольклором. В його обробці пісня «їхав козак за Дунай» оновилася: голос виконавця зазвучав у супроводі фортепіано, скрипки й віолончелі; маршовість поступилася більш повільним і ніжним тонам.

Чи міг уявити Семен Климовський, що доля виявиться такою прихильною до його пісні, яка облетить усі материки, потрапить до німецького фольклору, що її співатимуть навіть американські ковбої?

4,5(22 оценок)
Ответ:
sgagasik
sgagasik
26.05.2021

ответ:

1)всього доволi: зеленi, й небес,i мрiй, i весен , i земних чудес,i чесного неспокою , i болю дала менi ти на добро i долю.

2)священність хліба матері, й землі,   і честь сестри, і незрадливість брата, могутність духу що здолав жалі, яка тепер людино ти багата!

3) і синь дощу, і непохитність грому, і сік землі, і досвітків огні, і диво рук – усе зіллється в ньому, маленькому могутньому зерні.​

объяснение:

1)я подчеркнул прямой но там подчёркивай пунктиром так как все эти слова дополнения(однородные)отвечают на вопрос кого ? чего?

2)жирным и курсивом я выделил однородные подлежащие подчёркиваются одной прямой линией. просто курсивом я выделил и подчеркнул однородные дополнения подчёркивать как и в првом пунктиром.

3)выделил и подчеркнул однородные подлежащие подчёркивать прямой линией

4,8(93 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ