М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іv. відредагуйте і запишіть речення. 1. комісія рахує, що даний проект більш прийнятний. 2. ми з розумінням відносимося до ваших проблем. 3. необхідно постійно приймати міри по поліпшенню обслуговування населення. 4. підприємству задано значних матеріальних збитків. 5. комісія уважно познайомилася з випискою з протоколу. 6. виникла потреба підписатися на деякі періодичні видання. 7. інформацію доведено для відома начальників відділів. 8. дякуючи підтримці проректора по науковій роботі, студенти прийняли участь у конференції.

👇
Ответ:
1. Замість рахує - вважає.
2. Замість відносимося - ставимося.
3. Заходи з покращення.
4. Завдано.
5. Ознайомилася.
6. Передплатити деякі періодичні видання.
7. Начальників відділів проінформовано.
8. Завдяки підтримці, з наукової роботи, взяли участь.
4,7(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
alina050804alina
alina050804alina
04.10.2020

На території садиби, ліворуч центральної алеї, розташований “білий будиночок”.

Будинок одноповерховий, дерев’ний, всередині і зовні оштукатурений. Дах з гонти, фундамент цегляний, веранда відкрита. В будинку дві кімнати, загальною площею 40 кв.м.

Перша кімната слугувала не тільки спальнею, але й була робочим кабінетом. Друга кімната – вітальня. В ній щорічно родина Косачів святкувала Шевченківські роковини, читала його твори, виконувались пісні на його слова. Тут Леся Українка з братом Михайлом часто збирали сільських дітей і організовували літературні читання.

В 1965 р., на будинку встановлена мармурова меморіальна дошка з написом: “В цьому будинку в 1893-1907 р. жила видатна українська поетеса ЛЕСЯ УКРАЇНКА”.

4,6(18 оценок)
Ответ:
jsjdn
jsjdn
04.10.2020
Як краса врятувала берізку

Одного разу посадили великий новий ліс: дуби, липи, берест. Росли саджанці повільно, а бур’яни між ними – швидко. Не давали вони маленьким деревцям вирости, піднятися. Не знали люди як бур’янів позбутися. От і старший лісник порадив посадити поміж дерев берізки. Вони, мовляв, ростуть швидко і знищать бур’яни, бо залишать їх без сонця. Так і зробили. Через кілька років підросли берізки, знищили геть усі бур’яни, але й іншим деревам не давали росту, заступали їм сонце. Вирішили зрубати берізки. 
Був ясний, сонячний вересневий день. Послали бригаду лісорубів. Берізки з білими стовбурами, золотистими листочками на тлі яскраво-синього неба були такими гарними! Зупинилися лісоруби, завмерли від краси. Не піднялась рука з сокирою вчинити розправу над деревами. Розміркували, що можна інші деревця пересадити на окремі ділянки. І досі росте білокорий березовий гай, даруючи людям насолоду.
Гарна береза, та все ж наймальовничіша вона восени, коли кожний її листочок виблискує, наче виграє на сонці. Недаремно ж кажуть «Золота береза».
4,5(53 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ