Відповідь:
1. виражає залежність одного повнозначного слова від іншого в словосполученні або реченні;
2.у, в, за, на;
3. поруч, з-за, з-попід, з-під;
4. залежно від, незважаючи на, під час;
5.без, біля, у, в, для, до, над, під;
6. з-поміж, край, навпроти, неподалік.
7. на\зустріч, в\наслідок, за\ради, по\над;
8. залежно\від,незважаючи\на;
9.із\за, з\над, з\поміж, з\за.
10.ріс серед сосен, продирався крізь кущі;
11. за власним бажанням;
12. Тече вода із-за гаю та попід горою. Хлюпочуться качаточка поміж осокою. (Т. Шевченко)
Пояснення:
кожна людина в будь-якому суспiльствi намагается реалiзувати себе. ми знаемо, що без знань ми не можемо пiти у вище суспiльство, а , значить й у доросле життя. кожному з нас потрiбний особливий стимул, що дасть нам сили на здобуття знань. але в той же час, мы можемо сказати, що не кожен може, а краще сказати - хоче бути незалежною людиною. та людина, яка бачить себе справжнiм борцем за досягнення мети, може стати людиною з великоi букви. на жаль, таких людей мало. але потрiбно тим, хто вiдчувае слабкiсть. наполегливiсть, мрiя, а також вiра, - ось тi головнi слова, за якi потрiбно триматися, щоб стати успiшнною людиною.
ну как то так, я так сказать натолкнула на мысль, больше ничего в голову не приходит : )
Объяснение:
Ось і добігає кінця одна з найчарівніших пір року. Зараз осінь догора багряним вогником. Подивімось навколо: гаї скидають шати золоті, дні стають довшими, холоднішими. Природа змінюється. От-от птахи відлітатимуть у вирій, а веселі комашки перестануть дзижчати.
Але дивімося на красу осені та насолоджуймось нею зараз. Захоплюймось її різнобарвністю та яскравістю, дивуймося свіжістю та легкою прохолодою. Осінь така чарівна пора року, коли хочеться лише гуляти на природі, наче прощаючись з нею до весни.