М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Твір тему великий талант вимагає великої працелюбності

👇
Ответ:
Leorn3
Leorn3
16.06.2021
   Талант - це те, що, безумовно, прикрашає людину, ким би вона не працювала. Це те, чим людина дихає, коли вже нічим і дихати. Талант надає людині сил і бажання жити далі. А це найголовніше!
   Але, щоб не втратити той талант, який у тебе є, треба багато над собою працювати. Кожна справа вимагає важкої праці. Без цього вже ніяк. І якщо людина працює, намагається зробити крок уперед, то успіх уже точно гарантований. Талант багато в чому визначається любов'ю людини до того, що вона робить. Якщо їй це не цікаво, навіщо тоді хотіти того, що в тебе не викликає ніякого захоплення?
   Треба бути працелюбним, щоб щось у тебе вийшло. Коли сидиш, склавши руки, доброго результату від справи не чекай. Потрібні якісь власні зусилля! Там, де одна проблема, з'являється інша. І щоб подолати одну перепону на шляху до розквіту таланту, треба "звернути не одну гору". Таке наше життя. І в ньому така закономірність: чим більше працюєш, тим краще результат, на який розраховує людина.
   Згадаємо великих поетів і письменників! Скільки працював Іван Франко, щоб його визнали генієм? Скільки зусиль доклав Тарас Шевченко, щоб вийти у вищий світ? Він же був сиротою, бідною людиною, а ким став? Тепер він світоч українського народу. Лишилось тільки сказати, що праця відіграє велику роль. І той, хто це знає і хто дійсно над собою працює, стає іншою людиною, що досягає великих вершин.
   Отже, давайте шукати сенс життя, працювати, робити висновки, щоб чогось досягнути у цьому житті!
4,5(48 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ггггг21
ггггг21
16.06.2021

- Прощай, Оксано! Шукай собі якого хочеш жениха, дуріли кого хочеш; а мене не побачиш вже більше на цьому світі.

Красуня здавалася здивована, хотіла щось сказати, але коваль махнув рукою і втік.

Дивно влаштовано на світі! Все, що тільки живе в ньому, все силкується переймати і передражнювати один іншого. Колись, бувало, в Миргороді один тільки суддя та городничий походжали взимку у критих сукном кожухах, а все дрібне чиновництво носило Нагольний. Тепер же і засідатель, і підкоморій отсмалілі собі нові шуби з решетилівського смушек з суконна покришки. Канцелярист і волосний писар позаторік взяли синьої китайки по шість гривень за аршин. Паламар зробив собі нанкові на літо шаровари і жилет з смугастого гарусу. Словом, все лізе в люди! Коли ці люди не будуть марні! Можна побитися об заклад, що багатьом здасться дивно бачити риса, який пустився й собі туди ж. Найприкріше те, що він, мабуть, уявляє себе красенем, тим часом як фігура - поглянути совісно. Рожа, як каже Хома Григорович, мерзота мерзотою, проте й він будує любовні кури

Чи не багатством палацовим був засліплений, але майстерністю безвісних сотень і сотень Вакула і Іванов, створювали всю цю рукотворну красу палацових покоїв

Объяснение:

Надіюсь що

4,5(39 оценок)
Ответ:
daryanesterchuk
daryanesterchuk
16.06.2021

Як свідчать джерела, ще за часів Київської Русі існували народні співці, які виконували твори на історичну тему. Пізніше цю місію нести героїчну історію в народ взяли на себе кобзарі. Микола Гоголь вважав їх за охоронців бойової слави України. Він же вперше ввів в український фольклор назву "історичні пісні".

На тлі боротьби українського народу з турками, татарами, польською шляхтою з'явився новий народнопісенний шар — думи, історичні, ліричні пісні та балади. Почесне місце в цьому жанровому розмаїтті належить історичній пісні. Бо саме історичні пісні рспівують достовірні події, конкретних героїв. Це особливий музично-поетичний літопис історії українського народу. Перші історичні пісні розповідають про життя народу і його опір за часів монголо-татарського поневолення

Скільки горя і смутку у цих піснях! У їхніх текстах вдало використано епітети і порівняння для відтворення настрою людей

З початку XVI століття зароджується козацтво. Кілька десятиліть потому формується Запорізька Січ. Розпочинається нова героїчна доба нові постаті стали героями історичних пісень. Пішли Україною кобзарі, прославляючи козацьких ватажків Дмитра Вишневецького, Богдана Микошинського, Самійла Кішку та інших. Величавий могутній характер має пісня "Ой п'є Байда", присвячена запорізькому лицареві Дмитрові Вишневецькому-Байді. Упродовж багатьох років Байда водив козаків у героїчні походи. Його боялися вороги. Він визволяв з полону своїх побратимів. Коли сам потрапив у полон, став зразком мужності, незламності і непідкупності. Турецький султан запропонував відважному отаманові сватати його дочку і царювати, на що Вишневенький розсміявся йому в обличчя.

Героями історичних пісень стають інші воїни козацтва, які, за влучним висловом М. Стельмаха, шаблею, списом і серцем боронили рідну землю. Це і Дорошенко, і Богдан Хмельницький, і Іван Богун, і Кривоніс, і Сагайдачний, і Морозенко, і Нечай. Період кінця XVI — початку XVII століття виявився тяжким для України. Польська шляхта вогнем і мечем прагнула підкорити волелюбний український народ. Тож нові пісні мали піднести і загартувати дух козаків і повести на боротьбу з ворогом. В історичній пісні "Чи не той то хміль" оспівується перша перемога Богдана Хмельницького над поляками 1648 року в урочищі Жовті Води. Пісня прославляє гетьмана як мужнього воїна, патріота і мудрого політика. Заради великої справи, заради перемоги над шляхтою він готовий іти на компроміс — запросити в союзники кримську орду:

Улюблених героїв українського народу можна вивчати, опираючись на тексти історичних пісень. Ось журлива пісня "За Сибіром сонце сходить" присвячена Устимові Кармелюку. Це легендарний ватажок повсталого селянства, кріпак, який підняв селян на боротьбу проти панів-гнобителів на початку XIX століття. Він чотири рази тікав із сибірської каторги і знову продовжував боротьбу. Під його керівництвом боролися проти панів близько двадцяти тисяч повсталих селян. Пісня зворушує ліричністю, має романсовий характер. Журливі ноти навіяні особистою трагічною долею Кармелюка.

Початок XX сторіччя теж збагатив історичну пісню. Під час національно-визвольних змагань 1917—1921 років з'явилися нові пісні про боротьбу українського народу за волю і незалежність, про створення Української Народної Республіки.

Історична пісня — це душа народу, це наша історія. А подвиги героїв, зображені у піснях, виховують у наших серцях мужність і бажання бути гідними подвигів синів України.


4,6(65 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ