⇒ Другорядний член: Бранка вперше за кілька місяців побачила сонце і на її обличчі з'явилась посмішка. (побачила що? сонце, З.в., у реченні виступає додатком) Або: Діти з радістю грілись на сонці. (грілись де? на сонці, у реченні виступає обставиною) ⇒ Головний член: З-за хмарки вийшло яскраве сонце. ( сонце - що? підмет; вийшло - що зробило? присудок)
Привет! Людина, яку я поважаю і на яку хочу бути схожим,— це моя мама. Вона завжди добра, ласкава. Моя мама дає мені хороші поради. І, часом, коли мами немає вдома і ні з ким поділитися своїм горем чи радістю, в мене ніби камінь на душі. Але, коли приходить мама, то горе, розділене з нею, — півгоря, а радість — подвійна радість. Інколи, буває мама насварить мене за погану оцінку в школі або ще за якусь шкоду — я ображаюсь і, буває, навіть не розмовляю. Але частіше я буваю неправий. А коли розумію це, йду до мами і пере мама мене завжди вибачає, як би я не провинився. Одного разу я уявив, що мами немає. Як тоді склалося б моє життя? Про це страшно навіть подумати. І я зробив висновок, що мама — це все: і радість, і доброта, і розуміння, і розрада, і все-все на цьому світі. Я хочу бачити свою маму завжди щасливою, радісною, ніжною і доброю. А інакше не може й бути.
Незрівнянний - н (приголосний,твердий, сонорний), е (голосний, ненаголошений, з наближенням до и), з (приголосний, твердий, свистячий), р (приголосний, пом'якшений, снорний), і (голосний, ненаголошений), в (приголосний, твердий, губний), н (приголосний, пом'якшений, сонорний), я (а - голосний, наголошений), нн (приголосний, твердий, подовжений, сонорний), и (годосний, ненаголошений), й (приголосний, м'який, сонорний) щедро - щ (ш - приголосний, твердий, шиплячий, ч - приголосний, тсвердий, шиплячий), е (голосний, наголошений), д (приголосний, твердий, проривний), р (приголосний, твердий, сонорний), о (голосний, ненаголошений)
P.S. Хоча б згадала університетський курс фонетики))
Бранка вперше за кілька місяців побачила сонце і на її обличчі з'явилась посмішка. (побачила що? сонце, З.в., у реченні виступає додатком)
Або:
Діти з радістю грілись на сонці. (грілись де? на сонці, у реченні виступає обставиною)
⇒ Головний член:
З-за хмарки вийшло яскраве сонце. ( сонце - що? підмет; вийшло - що зробило? присудок)