Ще трішечки і настане тепле літечко - пора канікул, вдпочинку, пікніків та розваг. А через декілька тижнів у мого друга день народження, яке він планує відмітити на природі, тому мене та інших своїх друзів кличе у похід. Я з радістю погодилась адже просто обожнюю відпочинок на природі. Скоріше всього ми будемо відпочивати коло річки. Цілий день будемо плескатись у прохолодній водичці, загорати, ловити рибку та грати в різні ігри.
Боюсь тільки одного, щоб погода не зіпсувала нам відпочинок, томі надіюсь, що все буде добре. Адже від нашого відпочинку я очікую море посмішок, чудесного настрою та веселих жартів.
Герб України - це один із символів нашої прекрасної держави, який стоїть поряд з прапором, гімном та Конституцією. Золотистий тризуб на гарному блакитному фоні вигліда завзято, віддано і непокірно. Ще за часів Київської Русі тризуб був символов Володимира І Святого - великого князя київського. Окрім цього, згідно з Конституцією України, елементом Великого герба мусить бути герб Війська Запорозького.
Український герб є символом нескореності та свободи, а також ввжається оберегом та магічним знаком нашої Батьківщини.
Часто ми можемо його зустріти коло дитячих шкіл чи вищих навчальних шкіл, меморіальних дошках чи міських установ. Також його зображення археологи знаходять на монетах, печатках, побутовому посуді, цеглі, настінних розписах.
Звернувшись до історії ми можемо дізнатися, що уперше конституційно тризуб був оформлений як державний герб у травні 1920 року Всеукраїнської Національною Радою, а вдруге - спеціальною "Урядовою Комісією по виготовленню Конституції Української держави" 1 жовтня того ж року.
Отож, на мою думку, саме герб нашої країн є найкращим серед усіх.
Добре бути корисним, але корисніше бути хорошим. Добро завжди цінується, адже нам приємно, коли хтось допомагає нам без користі, або ж робить дрібні, незначні на перший погляд речі, такі як поступитися місцем в автобусі, або притримати двері. Завжди приємно побачити посмішку мами, після того як допоміг їй, або ж отримати подяку від будь-кого за якусь добру справу. Роблячи добро, ми починаємо поважати самого себе, а люди ставляться до нас ще краще. Не варто когось ображати, коли в тебе поганий настрій, адже якщо ти хочеш доброго ставлення до себе, то стався й до інших по-доброму. Добро - це те, що зберігає частинку людяності в нашому серці, і головне ніколи не забувати про це!