М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
gbn2r56
gbn2r56
01.04.2023 13:20 •  Українська мова

Вправа117 (напышить маленьку розповидь про ридне мисто) ета укр.мова .

👇
Ответ:
sabina1705
sabina1705
01.04.2023

 Місто, В якому я живу, має дуже давню, багату і героїчну історію. Коли хтось в Україні береться з сяйвом в очах захоплено писати про рідне місто, то це зазвичай Львів або Київ. Я ж з усією відповідальністю узяв на себе нелегку участь повідати світові про мій (). 

()– місто, яке за неповні () років свого існування обросло міфами, як коростою. Я милуюсь твоїми пам'ятниками.Але найулюбленіше моє місце в () - парк ім.(). Він захоплює мене красою каштанових, дубових, кленових тінистих алей, численними квітниками, березовими пущами. 

А я буду вдячна тобі, (), що маєш таке місце, де можна подумати, стати чистішим і сильним.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4,5(2 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ruslankuksa07
ruslankuksa07
01.04.2023
         Можна скласти такі речення з лексичними помилками:
1.      Таким чином, література – скарбниця мудрості. («таким чином» – калька з російської, замість цього доцільно вживати «отже»)
2.      Антон, прикинь, нам на завтра задали прочитати цілих сто сторінок! («прикинь» – слово-паразит; замість нього можна сказати «уяви»)
3.      Сьогодні відбувся перший дебют молодого Іванка на сцені. (словосполучення «перший дебют» вживати не можна, адже дебют – це перший виступ. Правильно: «Сьогодні відбувся дебют молодого Іванка на сцені».)
4.      Під час атаки на вороже військо наших солдат зрадив зрадник. (відбувається повторення спільнокореневих слів зрадив і зрадник; можна замінити на одне слово – зрадили)
5.      Мова письменника була насичена словами його рідної місцевості та діалектизмами. (діалектизми – це і є слова певної місцевості, тому варто вживати або словосполучення «словами його рідної місцевості», або «діалектизмами»)
4,5(92 оценок)
Ответ:
SkyForce144
SkyForce144
01.04.2023
Про весну замету ще вчора виблискували на сонці блакитними іскрами , вже здригнувся і потемніла . На тонкі гілки верби , які зігнуті вище струмочка , не прокинувся , зазолотиться сережки. У бурульки застрягли на дахах раптовим морозу , під березневим сонцем почали танути. Фрукти червоніли від контакту з теплих і ніжних beams.And трав , є наземні соки , збільшення міцності , піднятися до сонця. Про осінь Якось непомітно принцеса осінь крадькома підійшов. Не можна сказати , що для цього не чекати. Після довгого сезону зростання , щоб приходом осені , природа задихався. Про зиму Хрести порогове Біла Королева Зима , покровителька льоду вітрів , господиня сплячого царства. Змінивши вологу похмуру листопада зима тут же встановлює правила . Природа ретельно покриті сніговим покривалом , потягнувши разом з льодом оков взимку , зима ще довго будуть захищати свою мрію.
4,6(67 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ