М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aiis17
aiis17
06.10.2022 09:47 •  Українська мова

Пересказ ! за прадавніми лісами, за високими горами жив народ волелюбний. захищали той край його сини — хоробрі з найхоробріших. на священній горі росло невмируще чудо-дерево мова.коли народжувалася дитина, батьки зривали з чудо-дерева листочок і прикладали до уст немовляти. і дитя вбирало з того священного листочка силу волелюбного народу, починало говорити мовою своїх предків.та ось над волелюбним народом нависла небезпека. хоробрі з найхоробріших на чолі з отаманом світозаром поклялися боронити свою землю. і перемогли військо нелюда.тоді цар нелюд вирішив хитрощами підкорити волелюбний народ. знайшовся зрадник — попихач. він підказав цареві, що сила волелюбних у чудо-дереві, що треба знищити мову.та хоч як палили чудо-дерево панські слуги, воно стояло. тоді посадили скрізь пагінці чужих дерев — від царя нелюда.ті почали глушити чудо-дерево мову. і деякі люди забували свою мову, переходили на чужу. народ стогнав у неволі.але піднявся на боротьбу син світозара і разом із витязями визволив свій народ з-під влади нелюда.

👇
Ответ:
eX6ToR
eX6ToR
06.10.2022
За лісами і за горами жив волелюбний народ.Захищали край сини-Хоробрі з Найхоробріших.На Горі росло ,невмируще дерево-Мова.Коли народжувалась дитина‚батьки зривали з того дерева листок і прикладали до уст немовляти.Дитя вбирало з листочка силу народу і говорило мовою предків.Але над народом постала небезпека.Хоробрі з Найхоробріших на чолі з отаманом Світозаром пообіцяли захищати свою землю.Вони перемогли військо Нелюда.Цар Нелюд вирішив хитрощами підкорити народ.Зрадник Попихач підказав цареві‚що потрібно знищити Мову.Але знищити чудо-дерево невдалось.Тоді посадили пагінці дерев від Нелюда.Вони почали ,глушити Мову.Деякі люди забували свою рідну мову і переходили на чужу.Народ мучився в неволі.Але на боротьбу піднявся син Світозара і разом зі своїми помічниками визволив народ з-під влади Нелюда.
4,8(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
дима123163
дима123163
06.10.2022

ответ: Частини складносурядного речення рівноправні і поєднуються за до сполучників.

Частини складносурядного речення поєднуються за до сполучників єднальних, протиставних, розділових;

Кома не ставиться: Там дише стомлено безмежний океан і віє запахом прогнилих трав та йоду.

Складнопідрядне речення, в якому залежна частина вказує на причину дії, про яку йдеться в головному реченні - це речення підрядним обставинним причини;

Підрядність-послідовна підрядність.

Де обрії гойдалися вітрами, осінній ранок барви розливав.

Укажіть, скільки частин входить до складу цього речення: чотири

( ), [ ], і [ ]: Коли тебе в саду стрічаю, сад квітне знову, і цілий світ пісні вплітає в твою розмову.

Щоб затримати якнайдовше цвітіння, утримуйте рослини в якомога нижчій температурі або принаймні на ніч виносьте до прохолодного приміщення.

Весну, либонь, зачарували, а тепер вона чекає й не може дочекатись на слово, яке відразу ж випустить її на волю.

І я зачудовано і вражено відчув, що корінь цього дерева таки я, тому мені, аби воно жило, треба працювати й працювати.

Объяснение:

4,6(85 оценок)
Ответ:
DianaBanana777
DianaBanana777
06.10.2022
Великдень – величне свято для кожного із нас. моя сім’я ретельно готується. прибираємо, печемо паски та малюємо писанки. потім освячуємо ці дари. зранку ідемо до церкви. у ці дні вітаємося словами «христос воскрес». цікавими є народні гуляння біля церкви. можна побачити багатьох друзів, знайомих. дозволяється на свята усім бажаючим бити у дзвони. їх відлуння довго лунає навколо.    свята несуть радість, добро, зустрічі    великдень – це дуже велике свято для кожного із нас. у церкві ми освячуємо дари: паски, крашанки та писанки. у ці дні вітаються словами «христос воскрес». усі жителі гарно одягнуті. посмішки на устах. збирається родина за святковим столом. я з подругою люблю побити у дзвони біля церкви. там можна побачити друзів та знайомих. у ці дні дзвін майже не вщухає. багато охочих спробувати свою силу.    на великдень усі радіють.      вчора у місті була хороша сонячна погода. тепле сонечко привітно усміхалось до перехожих. посилало на землю яскраве проміння.      у цей святковий день було шумно і гамірно. гучні дзвони кликали до церкви. люди поспішали на службу. саме у ці великодні дні збереглась чудова традиція на наших теренах. після служби брами не зачиняються. вони відкриті з ранку до глибокого вечора. багато людей прямують подзвонити у церковні дзвони. далеко над дзвіницями розстелявся їх бум.      а сьогодні не обійшлося без веселого обливання. це так званий «обливний понеділок». особливо він тішить дітвору. у такий хороший сонячний день прохолодна вода не лякала перехожих.         великодні свята – це зустрічі в родинному колі, серед друзів. радість та надія на краще.         
4,7(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ