Народні традиції - частина культури будь-якого народу. А культура - це багатовікової пласт, що складається з цілого комплексу різноманітних культурних цінностей. Чим їх більше, тим цікавіше, більш самобутнього історія даного народу. Цей пласт допомагає жити наступним поколінням, які не "винаходячи велосипед", А продовжуючи кращі традиції своєї країни, своїх предків! Завдяки саме традиціям, відбувається дуже важлива річ: здійснюється зв'язок часів, шанування і повагу минулого, поповнення його своїми новими досягненнями! У нас в Росії є чимало традицій, які пройшли через призму багатьох років і цінуються людьми: наприклад, численні народні промисли або свята, такі, як Великдень і Масляна; а скільки самих різних традицій у численних народів, що населяють Росію - їх хоч греблю гати! У нас повсюдно було і залишається одним з ключових напрямків -верность своїм традиціям. Наші діти долучаються до цього в різних клубах. Мій син, наприклад. кілька років відвідував такий клуб з дитинства і до самої юності. Вони їздили по всій області, збирали пісні, обряди, хороводи: потім самі розучували їх, показували людям і це було здорово! Створили заодно прекрасний музей при палаці молоді. Їм було цікаво і повчально, а нам дорослим приємно і радісно, що вони зайняті справжнім ділом! Так що традиції треба берегти, як безцінні реліквії і передавати їх з покоління в покоління: будь то обряди, або народні промисли, свята або оздоблення власного будинку і т. Д.
Дієслова доконаного виду
Означають дію, завершену в минулому, або дію з вказівкою на її завершеність у майбутньому. Відповідають на питання що зробити? (що зробив? що зроблю? що зробиться?)
списати, списав, спишу, спишеться
Дієслова недоконаного виду
Означають незавершену дію без вказівки на її результат у минулому, теперішньому чи в майбутньому. Відповідають на питання що робити? (що робив? що роблю? що буду робити? що робиться? що робитиму?)
писати, писав, пишу, писатиму, пишеться
Объяснение:
Источник: http://8next.com/umova/1961-umova_138.html
Надеюсь, более менее понятно. Доконаний вид = действие закончилось/закончится, недоконаний = действие не закончилось
[з"] - приг, м"як., дзв.,
[й] - приг., м"як.,дзв.,
[а] - гол., ненаг.,
[в] - приг., тв., дзв.,
[и] - гол, нагол.,
[л] - приг., тв., дзв.,
[и] - гол., ненаг.
[с"] - приг., м"як., гл.
З"юрмились [з"йурмилис"] - 3 скл., 2 наг., 9 зв., 3 гол., 6 приг., 9 б, (зе, ю, ер, ем, и, ел, и ес, м"який знак)
[з"] - приг, м"як., дзв.,
[й] - приг., м"як.,дзв.,
[у] - гол., ненаг.,
[р] - приг., тв., дзв.,
[м] - приг., тв., дзв.,
[и] - гол, нагол.,
[л] - приг., тв., дзв.,
[и] - гол., ненаг.
[с"] - приг., м"як., гл.
в транскрипції треба ставити пом"якшення як апостроф бо я не знаю як ставити на нетбуці
не може бути закінченням бо це буква , а не звук