Я дуже люблю читати книжки, тому що вони дарують мені хвилини задоволення. Саме завдяки читанню я поринаю у фантастичний світ невідомого, або відправляюся у подорож чи опановую щось нове. Разом з улюбленими героями я переживаю, радію, сумую, долаю перешкоди…
Окрім того, мені завжди цікаво дізнаватися щось нове. І з художньої, і з наукової літератури я щодня здобуваю нові знання, народну мудрість. З книжок можна дізнатися про все на світі, що вже стало відомо людству! Є книжки, які розповідають про якісь пригоди, життя людей. Існують книжки з казками, історіями про дітей. А є підручники за якими ми вчимося в школі. Кожний може знайти для себе цікаву книжку. Я, наприклад, більш за все люблю читати художню, класичну літуратуру, книжки про медицину і досліди. Це дуже цікаво! Я раджу всім читати книжки, бо книга - це вірний друг і порадник.
[ ], (що той.., (хто...), ...), (що...), (бо...). Тут 5 речень. Зі схемою просто, а от як пояснити тобі, звідки стрілки куди писати? Попробую...
Від першого речення, тобто від квадратних дужок ведеш стрілку до другого речення, тобто до перших круглих дужок і пишеш питання яке?
Від слова -той- малюєш стрілку до речення, в якому є сполучне слово -хто- і пишеш питання - хто?
Від квадратних дужок (тобто від першого речення) ведеш стрілку до речення зі сполучником -що- і пишеш питання яке?
ВІд передостанніх круглих дужок, у яких знаходиться сполучник - що - малюєш стрілку до речення зі сполучником -бо- і пишеш питання чому?
2.У нашого українського народу існує повір’я, що від тих батьків, які не дотримуються звичаїв, родяться діти, що стають вовкулаками…
[ ], (що.., (які...),...), (що...).
Від першого речення до другого ставимо питання яке? Від другого, тобто від -що- ставимо питання до речення, у якому є -які -птання яких? і від останніх крапочок ставимо питання до речення, у якому знаходиться дрцге -що-. питання які?