М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ka013382
ka013382
24.06.2021 16:11 •  Українська мова

замініть, де можливо, пряму мову на непряму. «чому ви так дивитесь на мене, шовкун? » - пристрасно допитувалась шура (о. гончар). 2. «розумна річ! » - всі зачали гукать (л. глібов). 3. «а йдіть, діточки, полуднувать та й батька кличте», -крикнула кайдашиха тонким голосом (і. нечуй-левицький). 4. «чого зажурився, мій любий козаче? » - питає дівчина вродлива (леся українка). 5. «я, коли виросту, теж садівником буду! » - не зводячи очей з дядька степана палко промовив юрко (і. цюпа). 6. «від власного болю нікуди не втечеш», - опекла його гаряча думка, ніби спалах електричного світла (і. цюпа). 7. хтось колись казав: «не було на молоці, не буде й на сироватці» (нар. 8. «жодна риса в моєму внутрішньому образі не змінилась», - сказав т. г. шевченко, повертаючись із заслання. 9. «ми приготували для мами пісню «лебеді материнства», яку зараз виконаємо з юрком», - сказала оксана (і. цюпа).

👇
Ответ:
TS1311
TS1311
24.06.2021
1. Шура пристрасно допитувалась, чому Шовкун дивиться на неї.
2. Всі зачали гукати, що це розумна річ.
3. Кайдачиха тонким голосом гукала діточок полуднувать і наказала кликати батька.
4. Вродлива дівчина допитувалась козака, чому він зажурився.
5. Юрко не зводячи очей з дядька Степана палко переконував його, що він коли виросте стане садівником.
6. Ніби спалах електричного світла, його опекла думка, що від власного болю нікуди не втечеш.
7. Хтось колись був переконаний, що якщо не було на молоці, той не буде на сироватці.
8. Повертаючись із заслання Т.Г. Шевченко був переконаний (знав) , що жодна риса в його внутрішньому образі не змінилась
9. Оксана зізналась, що вони з Юрком приготували пісню для мами "Лебеді материнства" котру зараз виконають (заспівають).
4,6(61 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Ylija2002
Ylija2002
24.06.2021
Я не можу уявити свого життя без книги. Найбільше мені подобаються твори дитячої літератури й сучасна фантастика. Але найнезабутніше враження справила на мене колись повість-казка "Чарівник Смарагдового міста", яку написав Олександр Волков. Я перечитував її кілька разів, кожного разу відкриваючи для себе щось цікаве й нове. Пізніше я захопився романами Жюля Верна. У моїй уяві виникали екзотичні пейзажі, сповиті імлою. Я бачив себе й бідолахою, викинутим на берег морськими буревіями, і п'ятнадцятирічним капітаном, що веде свій корабель до благородної мети, і дикуном, який усе життя провів серед незайманої природи на безлюдному острові. А зараз я охоче читаю серйозні твори українських письменників, де розповідається сувора правда про нелюдське життя нашого народу за часів далекого й не дуже далекого минулого. 
4,8(13 оценок)
Ответ:
bitvazat
bitvazat
24.06.2021
Кажуть: «Краса врятує світ!» Я б додав: «Краса і доброта врятують світ!» Етимологія слова «добрий» змінювалася. Були часи, коли слов’яни цим словом оцінювали зовнішність і красу людини. Тому краса і доброта — це слова дуже близькі: добра людина завжди красива. Добрі справи людей високо оцінювалися за всіх часів. Коли ми говоримо про добрі справи, згадується діяльність тих безсрібників, що їхали за тридев’ять земель рятувати людей від хвороб, учити дітей, допомагати жертвам катастроф та ін. Добрі справи — це і добродійність багатих людей, що на свої гроші будували гімназії і школи, відкривали і утримували безкоштовні лікарні і будинки для старих, матеріально підтримували таланти і допомагали одержати освіту бідним молодим людям. Але якщо кожен із нас буде відкладати добрі справи до виникнення критичних життєвих ситуацій або до моменту, коли він нагромадить великий капітал, то можна і спізнитися. Якщо ти прагнеш до того, щоб твої слова і справи, нехай малі, несли твоїм близьким, рідним, друзям тепло, — це вже багато. Задумайся: коли ти останній раз дарував мамі квіти? А коли допоміг їй по господарству? Чи давно відвідував бабусю? Чи телефонуєш дідусеві регулярно, чи ділишся з ним своїми проблемами? Чи допоміг молодшій сестрі, коли вона просила тебе про до або відговорився вічною зайнятістю? Чи відвідав хворого друга? Це все і багато чого іншого, мій ровеснику, уже можна робити сьогодні. Не відкладай добрі справи на майбутнє.
4,5(89 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ