Відповідь:
1.
ВГ2.
Підійшовши ближче,хлопці побачили у дворі велику черешню.Збираючись у похід,подбайте про безпеку та достатню кількість води.3.
Метелик – це маленька комаха. Вона має великі та пружні крильця, забарвлені у різні кольори. Улітку ,крім червоних та жовтих метеликів, можна зустріти ще й голубих . Найчастіше зустрічаються різнокольорові. Метелика мають чорні вуса, багато очей, які допомагають йому сприймати навколишній світ. Цікавою є історія народження метеликів. Народжуючись спочатку гусеницями, вони згодом перетворюються на гарних та граціозних метеликів.
4. У файлі
Пояснення:
крім червоних та жовтих метеликів підкреслити як додаток (- - - - )
народжуючись спочатку гусеницями підкреслити як обставину (_ . _ . _ .)
якщо людину виховувати в атмосфері добра, то добро залишиться у її душі на все життя. а якщо навпаки завжди кричати і проявляти зневагу, то самі знаєте... що бажаєте то і маєте. саме тому на мою думку, твердження "вчися доброму погане на ум не прийде" - правильне.
як доказ можу навести образ Чіпки із твору Панаса Мирного "Хіба ревуть воли, як ясла повні". Чіпка зростав у зневазі своїх однолітків і односельчан.це послугувало мотивом до озлоблення і ненависті до оточення, що згодом вилилось в тяжкий злочин - вбивство цілої сім"ї.
ще прикладом даної думки є образ Докії з твору Бориса Грінченка "Каторжна". дівчинку з самого дитинства принижували і відштовхували від себе найближчі люди. ось вона перетворилась в злосовісну людину, що згодом вирішила підпалити будівлю через зраду.
отже, висновок за вами, читачі. поміркуйте над тим, щоб було якби ми вчилися поганому, а не навпаки...
збагнен-корінь
н-суфікс
их-закінчення