М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lefuxetube
lefuxetube
22.04.2022 23:43 •  Українська мова

Постав займенники у потрібній формі. з окремими з них склади і запиши речення. з (вона), під (ми), за (ти), перед (він), від (ви), переді (я), у (вони).

👇
Ответ:
макс3106
макс3106
22.04.2022
З нею, пiд нами, за тобой, перед ним, вiд вас, передi мною, у них

1.  Я ходив у зоопарк з нею.
2.  Пiд нами було сховище 
3.  "Я зайду за тобою"- сказав вiн
4. Перед ним стояв маленький хлопцисько
5. " Вiн пiшов вiд вас"
6. Я увiйшов в класс и передi мною стояла вчителька
7. У них бiльше макулатури, нiж в мене!
4,6(97 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Vika15077
Vika15077
22.04.2022

Людські можливості об'єктивно не мають меж - вони від походження людини воістину безмежні. Але, тим не менше, кожен людський суб'єкт ставить сам собі свої власні межі, точно так само, як будь-яка група чи спільнота людей колективно ставлять межі своїм індивідуальним і колективним можливостям. Тобто, наприклад, одна людина може сказати: "Я ніколи не зможу стрибнути з парашутом або в басейн з десятиметрової вишки. Це вище моїх меж! ". А інший йому у відповідь: "Нісенітниця! Я сто разів стрибав з парашутом, і взагалі - майстер спорту зі стрибків у воду". Де ж "межа" у кожного з цих людей? Погодься, що він різний і індивідуальний для кожного. І так - в будь-якій області. Людські можливості - це те, що можна безперервно розвивати і вдосконалювати. І для того, щоб для них не існувало меж, основна умова - це ліквідація обмежень і меж, встановлених людьми у свідомості. Якщо у свідомості все надумані штучні межі можливостей людиною зняті, то їх можна розвивати нескінченно.

4,7(90 оценок)
Ответ:
voolll
voolll
22.04.2022
 Просте, розповідне, неокличне, двоскладне, поширене. Підмет -долина, присудок- здається. означення - вся кучерява, буйними зеленими прозорими морськими. додаток-хвилями. Вся кучерява долина здається залитою буйними зеленими морськими прозорими хвилями.   Не тільки дорослі, а й діти розуміли небезпеку.- складносурядне, складається з двох частин:  Не тільки дорослі -розповідне, неокличне , просте, непоширене, підмет -дорослі.  Друга -а й діти розуміли небезпеку - розповідне, просте, неокличне, двоскладне, поширене.Підмет- діти, присудок- розуміли, небезпеку -додаток.
4,6(12 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ