М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Перепишіть, розкриваючи дужки і, де треба, вставляючи дефіс. і. 1. тихо(тихо) по землі ходить мир — щоденний, звичний (і.жиленко.) 2. мій синочок синьо(окий)в колисці усміхається мені. (в.сосюра.) 3. пильнуйте, люди добрі й щирі, не спіть, учені і женці! чатують нас людино (звірі) з страхіттям атомним в руці. (в.симоненко.) 4. ніхто свого щастя (долі) не вгадає. (м.стельмах.) 5. страшно безсило (малим) чути себе перед мертю, але страшніше, коли ні за що вмерти! (б.олійник.) і ревуть паро (плави), гудуть паро (вози), і аеро (плани) прокреслюють слід. (в.стус.) 7. замерехтіло між двох світів щось невпізнанно (знане). (в.стус.) 8. не знав, не знав звіздар гостро (бородий), що в антисвіті є антизірки, що у народах є антинароди, що у століттях є антивіки. (л.костенко.) іі. 1. заходило сонце, мінялося барвами небо — то жовто (гарячими), то густо (червоними), то просинюватими. (григір тютюнник.) 2. червоно (боким) яблуком округлим скотився день, доспілий і тяжкий. (м.рильський.) 3. над водою пропливало легеньке біло (сніжне) павутиння. (ю.збанацький.) 4. небом котилися сірі з білим хмари, вряди (годи) вигулькувало сонце. (вал. шевчук.) 5. в'яже осінь ліси перевеслами бурштиново (коралово) жовтими. (н.забіла.) 6. чудовий килим опалого листя осики то спалахує криваво (червоним) і малиновим кольором, то вилискує ніжно (рожевим), світло (жовтим), оранжевим. (ю.збанацький.) 7. вітер жене стернею блякле перекоти (поле). (о.гончар.) 8. тільки рясним верхо (віттям) шептала вічно (зелена) сосна. (леся українка.)

👇
Ответ:
НИК211111
НИК211111
20.07.2021
І. 1. Тихо-тихо по землі ходить мир — щоденний, звичний (І.Жиленко.) 2. Мій синочок синьоокий в колисці усміхається мені. (В.Сосюра.) 3. Пильнуйте, люди добрі й щирі, не спіть, учені і женці! Чатують нас людинозвірі з страхіттям атомним в руці. (В.Симоненко.) 4. Ніхто свого щастя-долі не вгадає. (М.Стельмах.) 5. Страшно безсило-малим чути себе перед мертю, але страшніше, коли ні за що вмерти! (Б.Олійник.) І ревуть пароплави, гудуть паровози, і аероплани прокреслюють слід. (В.Стус.) 7. Замерехтіло між двох світів щось невпізнанно-знане. (В.Стус.) 8. Не знав, не знав звіздар гостробородий, що в антисвіті є антизірки, що у народах є антинароди, що у століттях є антивіки. (Л.Костенко.)

ІІ. 1. Заходило сонце, мінялося барвами небо — то жовтогарячими, то густо-червоними, то просинюватими. (Григір Тютюнник.) 2. Червонобоким яблуком округлим скотився день, доспілий і тяжкий. (М.Рильський.) 3. Над водою пропливало легеньке білосніжне павутиння. (Ю.Збанацький.) 4. Небом котилися сірі з білим хмари, вряди-годи вигулькувало сонце. (Вал. Шевчук.) 5. В'яже осінь ліси перевеслами бурштиново-коралово жовтими. (Н.Забіла.) 6. Чудовий килим опалого листя осики то спалахує криваво-червоним і малиновим кольором, то вилискує ніжно-рожевим, світло-жовтим, оранжевим. (Ю.Збанацький.) 7. Вітер жене стернею блякле перекотиполе. (О.Гончар.) 8. Тільки рясним верховіттям шептала вічнозелена сосна. (Леся Українка.)
4,6(54 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Садівник саджає троянду в саду з приходом весни. Він дочекався, коли повністю прогріється грунт і встановиться сонячна погода без нічних заморозків.

   Тоді він вибрав місце посадки - сонячне, лиш злегка притінене місце. Він уважно оглянув кореневу систему  квітки. Підрізав корені,  залишивши всього лише 18  см від самого головного кореня. А підгнилі і засохлі корінці він відрізав спеціальним гострим ножем. 

 Потім він лопатою викопав лунку для троянди. Вона була в глибину приблизно 30 см. Вийняту з лунки землю  він гарненько перемішав з перегноєм. Потім опустив коріння троянди в лунку і розмістив їх так, щоб воно розташовувалося вільно і ні в якому разі не загиналось вгору, бо це  буде погано позначатися на зростанні самої рослини. Коріння він закопав у землю до половини лунки. Потім  полив рослину і пояснив, що необхідно для того, щоб земля, яка розташована біля коренів, добре ущільнилась і троянда почала швидше вкорінюватися. Після цього  ямку він засипав землею, що залишилася, і знову полив з лійки, не шкодуючи води. 

  Садівник був дуже вдоволений своєю працею, він любить саджати квіти, це - найулюбленіша для нього справа.

4,8(59 оценок)
Ответ:
Alexandranovik71
Alexandranovik71
20.07.2021
1. Я так люблю ці вересневі дні за спокій у природі, у розмові, за паморозь на сливах, за любов, за павутину бабиного літа. 2. Пагорбки, кущики, й дерева - все оповите туманом. 3. Туман підняв свій білосніжний гребінь, завис на міді молодих тополь. 4. Сміються в сонці золотому річки, і села, і поля. 5. І все навколо витанцьовує, і білі лілії, і зелений очерет, і кучеряві верби, і човен. 6. Мамина пісня, батькова хата, дідусева казка й бабусина вишиванка - все це наша родовідна пам'ять. 7. Рідна мово, без тебе - ніхто я, мов підрізаний вітром листок. 8. Літо, до побачення! І за все за поля квітучії, ліс зеленокрилий. 9. Не сумуй вербо моя похила, що багряним листям одшуміла осені пора. 10. Зрештою, навчання триває і після закінчення школи. 11. На материні прохання, уявіть собі, ніхто не зважає. 12. Сергійко, здається, глянув не в очі, а в душу брата.
Сподіваюся, я тобі до
4,8(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ