є багато літературних героїв , з яких можна взяти приклад . вони відважні , мужні , вольові . особисто для мене прикладом стала соломія із твору " дорогою ціною " м. коцюбинського . це була звичайна дівчина , яка пожертвувала своїм життям заради кохання . вона пройшла тортури і
перешкоди , подолала важкі шляхи . не шкода їй навіть було відрізати свою довгу , чорну косу заради того , щоб бути з остапом . соломія прикидалася козаком , просила в циганів та важко працювала , щоб та врятувати коханого . саме таких відважних людей зараз мало . тому , я вважаю , що кожен з нас
має брати приклад з цієї безстрашної дівчини .
Объяснение:
Відповідь:
ви запитаєте, що я найбільше ціную в своєму житті? Ось я найбільше своєму житті ціную батьків, тому що, це ті самі люди які підтримають тебе в важку хвилину, завжди тебе зрозуміють, приголублять та нагодують. Ще найбільше я ціную своє життя, тому що воно в нас одне єдине, тож не витрачай час марно. Як казав Конфуцій, "Три речі ніколи не повертаються назад - час, слово, можливість. Тому не втрачай часу, вибирай слова, не прогав можливість. Наприклад, хтось найбільше цінує гроші або матеріальні цінності. Так гроші та речі теж відіграють велику роль в нашому житті, але ніякі гроші та речі не замінять нам батьків та наше життя. Тому доки маєте можливість, цінуйте своїх батьків і проводьте з ними як умога більше часу. Кінець.
Пояснення: Можеш в кінці якщо хочеш, дотати щось своє. МОЖУТЬ БУТИ ОРФОГРАФІЧНІ ПОМИЛКИ.
гідність
Є така тонка і ніжна, сильна і мужня, недоторкана і незламна річ — гідність людської особистості. У житті людина зустрічається з чесністю та підлістю, щастям та горем; у житті бувають миті не тільки радості, а й страждання, душу перевертають всепоглинаюча любов і почуття ненависті; бувають такі ситуації, коли потрібно відмовлятися від чогось і йти на жертву задля блага рідної, близької людини, потрібно піднестися силою своїх думок, переконань над почуттями та емоційними поривами.
Усе це вимагає гідності. Треба з гідністю жити, працювати, з гідністю користуватися матеріальними і духовними благами, на які ти маєш право, з гідністю переживати радість і горе, з гідністю хворіти і прожити свою останню годину, бо коли настане час відповідати за всі свої думки, слова та вчинки перед самим строгим суддею, якого не можна підкупити або вмовити, — перед своєю Совістю, не в кожного вистачить мужності зазирнути в її очі — на це здатна тільки людина, як зберегла свою гідність.
У найважчих обставинах, навіть тоді, коли життя здається неможливим, не можна переступати ту межу, за якою кінчається володарювання розуму над нашими вчинками і починається темна стихія інстинктів та егоїстичних бажань. Треба берегти, утверджувати, розвивати, підносити свою гідність!
Корінь гідності — у благородних переконаннях і думках, саме тому так важливо очистити свою душу від чорних думок і плекати у ній тільки добрі почуття.
Гідність і чистота думки — речі взаємозалежні, бо не може людина з поганими думками та заплямованою совістю називатися гідною, і навпаки — якщо людина гідна, то вона ніколи не принизить себе до безчесних намірів або аморального вчинку. Людина, яка має гідність, завжди буде діяти згідно з законами честі та совісті, благородства та милосердя — вона ніколи не підставить підніжку, не встромить ножа у спину, не буде даремно давати обіцянки — вона за будь-яких обставин дивиться у вічі, незважаючи на те, хто перед нею — друг чи ворог. І все на своєму шляху ця людина зустрічає з високо підведеною головою, вона завжди дивиться тільки вперед, що б не чекало на неї у майбутньому — і долає всі перешкоди з гідністю.