М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
apiloota
apiloota
27.09.2020 17:26 •  Українська мова

Що би ви порадили тому,хто хоче підвищити фахову культуру мовлення

👇
Ответ:
Eugene032
Eugene032
27.09.2020
Якщо ви переконалися, що деякі слова вживаєте надто часто, намагайтеся позбутися такої небажаної звички. Деякі з цих слів можна вилучити, не завдаючи жодної шкоди мовленню, а деякі замінити синонімічними словами чи виразами;
Не використовувати у мовленны "жаргонні" слова
Розвовляти літературною мовою
4,6(1 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ggg2223333
ggg2223333
27.09.2020
Осінь-восени (і-е) - “Восени дні стають коротшими, а ночі – довшими”; село-сільский (е-і) - “Набираюсь сил од природи, од сільського повітря”; дорога-подорожній (г-ж) - “Наче подорожній, стукала у вікно обмерзла гілка плакучої берези”; книги-книжковий (г-ж) - “У кожному книжковому магазині на зустріч із нами століттями чекають мудреці та філософи, учені та чудові оповідачі”; муха-мушка (х-ш) - “В хаті тишина, мушка не забринить”; кожух-кожушок (х-ш) - “На порозі з'явилася мама, тримаючи за руку Тараса, одягненого в кожушок”; плуг-плузі (г-з) - “Не журися, вірний воле, не здихай все важче, тяжко в плузі вік ходити, та й мені не краще...”.  
4,7(74 оценок)
Ответ:
seletkovaolya
seletkovaolya
27.09.2020
У народі кажуть" брехнею ". і це є дійсно так. за до брехні людина здатна вплинути на думку соціуму, та тільки один раз. багато хто намагається за до брехні покращити думку про себе, та коли правда викривається ідуть важкі наслідки. у кожного є миті ,іколи настають сумніви: сказати правду чи збрехати. брехня солодка, але короткочасна, брехня - легка стежка, та чи приведе вона до цілі? 
я вважаю, що людині краще залишатися правдивою, і не втрачати довіру рідних через якісь дурниці. нещодано я читала оповідання про пастушка. хлопець нудьгував, і почав кликати на до ніби то на його овець напав вовк. це подіяло, і люди, що були поюлтзу збіглися на до пастушка дуже розвеселили невдоволені лиця людей, які зрозуміли, що їх пошили в дураки. і знову на юнака напала нудьга, він почав кликати на до людей знову. і декілька разів це діяло. та коли на стадо пастушка справді напав вокв він почав горлати, кликати на до та всі його зусилля були марними, адже люди не хотіли повірити брехунові. так розплата за брезню виявилася для пастушка дуже великою- сама більша вівця. так і в нашому житті, свою кар*єрну драбину потрібно будувати на правді.
4,5(61 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ