Підтримуйте чистоту у місцях загального користування! У нас із сестрою спільна кімната. Професійне училище чекає на вас! Ми забезпечимо професіональний підхід до виконання кожного завдання. У мене досить тактовний сусід: не ставить зайвих запитань. Тактичну помилку важче виправити. Авторитарний підхід у вихованні дітей ні до чого хорошого не приведе. Авторитетний коментар на шпальтах газет додав йому впевненості. Кожна організація має свій статут. Статус не дозволяв йому користуватися громадським транспортом.
- Синку, сьогодня ти маєш до мені прибрати в квартирі - А що я маю зробити? _-Ти маєш поскладати свої речі у шафу, скласти іграшки в нішу під диваном і повитирати пил. - Матусю, це забагато для мене! - Любий, то ти вважаешь, що для мене прибрати всю хату то не забагато, а для тебе прибрати свої речі і витерити пил це багато? - Ну мамо! - Що? Що таке? - Давай я тільки пил повитираю. - Ні, ти зробиш все і ще квіти польєш! - Ну добре, добре, бо ще посуд скажеж помити! - Ось і домовились! До речі, стосовно посуду... - Мамо! - Гаразд, не треба. - Ну все, починаймо прибирання, бо я ще на вулиці хочу пограти. - А уроки коли робитимеш? - Ввечері. - Гаразд, ставаймо до роботи.
Олівець - це предмет першої необхідності. Він призначений для писання, малювання, креслення. Складається олівець із графітного стрижня, вміщеного у дерев’яну оправу. Олівець легенький, тоненький, зручний для користування. Оправа зроблена з м’якого дерева, вона має форму циліндра діаметром до семи міліметрів. Оправа пофарбована у рожевий колір. Олівець з одного кінця гостро заструганий, а з іншого має невеличку гумку. Зверху вибито позолочений напис «Промінь. 2М». Це назва виробничого об’єднання, яке виготовило олівець, і твердість графіту. Я дуже люблю малювати різнокольоровими олівцями.
У нас із сестрою спільна кімната.
Професійне училище чекає на вас! Ми забезпечимо професіональний підхід до виконання кожного завдання.
У мене досить тактовний сусід: не ставить зайвих запитань.
Тактичну помилку важче виправити.
Авторитарний підхід у вихованні дітей ні до чого хорошого не приведе.
Авторитетний коментар на шпальтах газет додав йому впевненості.
Кожна організація має свій статут.
Статус не дозволяв йому користуватися громадським транспортом.