слово Батьківщина може вживатися в піднесено-патріотичному значенні, тоді його напишемо з великої літери, наприклад:
Воїни самовіддано боролися за Батьківщину.
Нас покличе Батьківщина, і ми всі, як один, встанемо грудьми на її захист.
Якщо це слово вживається в звичайному сенсі, як місце народження людини, предмета і т.д., тоді воно є загальною назвою і пишеться з малої літери, наприклад:
Підвіконня прикрашають узумбарские фіалки, батьківщиною яких є Африка.
Мої дідусь і бабуся хочуть з'їздити на свою батьківщину - в Забайкаллі.
Багато хто знає, що батьківщиною паперу є Китай.
Вібрав (минулий час, доконаний вид), свистітиму (майбутній час, недоконаний вид), дописую (теперішній час, недоконаний вид), кинула (минулий час, доконаний вид), одягаеш (теперішній час, недоконаний вид), злетіли (минулий час, доконаний вид), зайшов (минулий час, доконаний вид), дістануть (майбутній час, доконаний вид), спить (теперішній час, недоконаний вид), вмиюся (майбутній час, доконаний вид), ридаю (теперішній час, недоконаний вид), витяг (минулий час, доконаний вид), освітлював (минулий час, доконаний вид), даруватимеш (майбутній час, недоконаний вид), спитала (минулий час, доконаний вид), зноситимуть (майбутній час, недоконаний вид), довезу (майбутній час, доконаний вид), володіемо (теперішній час, недоконаний вид)
З ходом розвитку людьського суспільства розвивалося і мистецтво. Так, безперечно, в різних країнах мистецтво розвивалося і розвивається по-різному, але слід зауважити, що мистецтво - це досягнення всього людства.
Як сучасне мистецтво впливає на свідомість людини? Почнемо з того, що сучасне мистецтво трохи схоже на хаос: згадати лише б скульптуру с консервних бляшанок чи чорний квадрат Малевича. Але навіть такі дивні речі змушують нас по-новому подивитись на світ і на себе в першу чергу. Беручи це до уваги, можна сказати, що сучасне мистецтво змушує людей бачити себе і оточуючих, викривати недоліки суспільства, концентруватись на власних почуттях.
Є і негативні сторони у сучасного мистецтва. Митці починають звертатись до природи, реальності, простих речей, які відображались в творах великих художників, скульпторів, хореографів, музикантів. митці відходять від звичного, починають шукати щось неземне. Як кажуть: "Все геніальне - просто", тому не потрібно придумавати щось неймовірне для того, щоб створити шедевр.
На мою думку, кожен митець сам повинен обирати, як він буде виражати свої почуття. Тому, дамо волю мистецтву, адже мистецтво - це вільний птах. якого не втримати в руках і не змусити сидіти в клітці.