Знайти займенники у реченнях та визначити їх розряд: 1)і хлопці заметушивалися, мене кавунами.2)спочатку вона трохи побоювалась .3)у житті було не так як на сцені,але що дивн: обидві ролі я грав подитячому щиро й самовіддано.4)федько глянув на толю,той великими,повними страху 1 тоски очима дивився прямо на нього.5)і за що мене бог покарав такою сибідуже,дуже,дуже треба ть
Для чого ми вивчаємо рідну мову? Дивне питання. Вивчаємо, бо вона рідна, бо не можна жити у країні і не розмовляти мовою цієї країни. Ні, звісно, можна, але така людина не буде справжнім громадянином цієї країни. Можна не володіти мовою, якщо ти не плануєш тут жити, а так, у гості заїхав ненадовго.
До того ж, володіння рідною мовою не виключає вивчення інших мов. Скажу навіть більше: у теперішні часи володіти тільки одною мовою замало. Сучасна людина повинна володіти кількома мовами, щоб досягти успіху у житті. Наприклад, якщо твоя професія буде пов'язана з інформаційними технологіями, без знання англійської мови не обійтися. А з цими технологіями тепер пов'язане майже все. Алк це не означає, що якась з мов більше потрібна, а якась менше. Всі потрібні.
Объяснение: