М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Напишіть твір-оповідання про одну з подій,свідком чи учасником ви стали.

👇
Ответ:
Одного разу ми завітали в гості до знайомої художниці. Скільки цікавого побачили ми в її оселі, оздобленої в українському народному стилі! Найбільше мене здивувала і зацікавила велика колекція писанок, які були неймовірно гарні і всі різні. Я поцікавилась у господині, як вона їх робить, і вона розпочала захоплюючу’розповідь про таємниці писанкарства. Писанки розписують воском. Віск на писанку наноситься за до писачка, який можна змайструвати із залізного наконечника звичайної шнурівки. Чим меншою буде дірочка, з якої витікає розігрітий віск, тим тоншою буде лінія на писанці. Після цього треба взяти дерев’яний патичок, випалити в ньому дірочку розпеченим шилом. Зачерпуємо писачком гарячий віск і закрапуємо ним спочатку ті цяточки на яєчку, які мають залишатися білими. Після цього яйце занурюємо в найсвітлішу (жовту) фарбу. Коли писанка обсохне, по жовтому тлі вкриваємо воском ті цятки, які мають залишитися жовтими. Далі, якщо ми хочемо зелених цяток, умочуємо сірничок в зеленку і малюємо на яєчку зелені цятки, які відразу закрапуємо воском. Потім занурюємо яєчко в червону фарбу. По червоному тлі закапуємо воском ті цятки, які залишаються червоними. Нарешті, тло забарвлюємо якоюсь найтемнішою фарбою – вишневою чи, скажімо, чорною. Ось і все. Тепер писанку покладемо на цвяшки, вбиті в дерев’яну дошку, і ставимо в не дуже гарячу духовку. Коли віск почне розм’якати, обережно стираємо його м’якою тканиною. Ось так робиться красуня писанка-крапанка.
Але для того щоб писанки краще зберігалися, з них видувають білок і жовток. Ось таку цікаву розповідь про те, як робиться писанка, ми почули від майстрині. Я вирішила теж до Великодня зробити подарунки своїм рідним і розмалювати писанки-крапанки.
4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Meowmeowmeow151
Meowmeowmeow151
15.05.2023

У багатьох рослинах зібрано безліч потрібних лікувальних і дуже корисних речовин. Тільки в одній маленькій квіточці можна знайти знеболюючі і заспокійливі речовини, жарознижуючі і антидепресанти та багато інших.

Природа постаралася, щоб ми могли з його до позбутися від стресів і багатьох недуг. Для лікування того чи іншого захворювання ми звикли використовувати готові ліки або на крайній випадок збори трав, що продаються в аптеках нашого міста.

А адже можна самостійно зібрати ті чи інші рослини і лікувати будь-які недуги. Для цього обов’язково потрібно пам’ятати основні правила, як збирати такі рослини: ні в якому разі не збирати їх в промзонах і поблизу шосейних доріг. А також користуватися правилами посезонного збору потрібних вам рослин, тобто одні збирають ранньою весною, інші-на початку літа і т. д. І можна, не боячись, використовувати їх за прямим призначенням.

Наприклад, для здорового і міцного сну можна приготувати бавовняний мішечок, наповнений кольором звіробою і хмелю, і покласти його під подушку, на якій ви спите. Ввечері, приймаючи ванну, додайте гілочку лаванди, ромашки чи м’яти і насолоджуйтесь відпочинком! Розслабляйтеся!

Дуже обережно до лікування фітотерапією потрібно поставитися людям, схильним до алергії, або астматикам! І обов’язково поговоріть зі своїм лікарем, якщо ви вже приймаєте будь-які лікарські препарати: деякі рослини нейтралізують конкретне корисну дію ліків. Вот так

4,7(27 оценок)
Ответ:
WowRenka
WowRenka
15.05.2023
Є на світі дивовижний птах — Стрепет. Він співає... чим, як ви думаєте, діти? Він співає крилом. Має він у своєму крилі особливу співучу пір'їнку. Летить Стрепет, і коли захочеться йому співати, то розправляє крила так, що співуча пір'їнка висувається і настроюється на спів. Лунає тонкий свист. Схожий він і на звучання найтоншої струни, коли по ній водити смичком, і на пісню вітру в тонкій стеблині очерету. Та ось трапилось лихо. Загубив Стрепет співучу пір'їнку. Випала вона й упала на землю. Захотілось Стрепетові поспівати, а співучої пір'їнки немає. Маленький Сергійко знайшов на землі співучу пір'їнку Стрепета, підняв її, побіг — і пір'їнка заспівала. Почув Стрепет спів своєї пір'їнки, прилетів до хлопчика й просить: — Хлопчику, віддай мою співучу пір'їнку. Я не можу жити без пісні. Повернув Сергійко Стрепетові співучу пір'їнку. Багато років прожив на світі чоловік, що виріс з маленького Сергійка. Часто він згадував Стрепета, думав: «У кожної людини є своя співуча пір'їнка. Нещасливий той, у кого такої пір'їнки немає ».
4,5(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ