М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Назвати усі члени речення: 1 . явір тополі про щось шепотів , перебратись до неї , напевне , хотів. 2. чи справді це кавун , чи ні? чи може , так здалось мені? 3.експедиція - це вивчення групой туристів з певною метою маршруту , території , одного чи кількох об’єктів з використанням будь-яких пересування .таким чином , експедиції можуть бути спортивні , краєзнавчі , наукові. 4 .цей хлопець нінзя! наш, доморослий , правда, але нінзя. 5.не вигасла, бува , та іскра у душі?

👇
Ответ:
Natiman
Natiman
21.10.2022
1.явір-підмет,тополі-додаток,про щось-додаток,шепотів-присудок,перебратись-присудок,до неї-додаток,напевне-вставне слово,хотів-присудок.
2.справді це-присудок,кавун-підмет.Може-вставне слово,так-обставина,здалось-присудок,мені-додаток.
3.підмет,присудок,групою туристів-додаток,з певною метою-обставина,додаток,додаток,одного чи кількох об'єктів - додаток,з використанням-обставина,будь-яких - означення,засобів-додаток,пересування-додаток.Вставне слово,підмет, решта все присудок.
4.Означення,підмет,присудок.Означення,підмет,вставне слово,присудок.
5.присудок,вставне слово,підмет,обставина
4,7(92 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Nasya156
Nasya156
21.10.2022
     Іван Франко написав багато чудових казок для дітей. Вони цікаві та повчальні.      

     «Фарбований лис» - одна із них. Головний герой твору – Лис Микита. Він має багато добрих рис. Він розумно уникав пасток, що готували для нього стрільці. Сміливий, спритний та вигадливий , коли треба знайти поживу не тільки для себе, а й для інших: він «ніколи не вертав з порожніми руками». Але дуже скоро загордився, став самовпевненим та хвальком, що завжди приводить до лиха. Не оминуло воно і Лиса. Швидко втікав від небезпеки, щоб його не наздогнали. Мудрість та хитрість до йому виплутатись зі складного становища: він заховався у діжці. Втомлений, терпляче чекав вечора серед їдкого запаху. Щире здивування переповнило Лиса від нового вигляду. І тільки небезпека минула, знову проявились найгірші риси: хитрість, брехливість, нечесність, хвалькуватість. Тому, коли відкрилась правда, сумна доля чекала Микиту - розлючені та обурені звірі пошматували його. Так зло було покарано.

      На мою думку, Іван Франко надав рисами Лиса , що звір багато в чому подібний на людей. Казка вчить бути чесними, оптимістами, знаходити вихід у складних  ситуаціях, поважати інших. Ось що я можу сказати про Лиса Микиту.
Думаю щось підійде
4,6(46 оценок)
Ответ:
olykharkov
olykharkov
21.10.2022

твір на тему «шкільне життя» з фразеологізмами

я розповім вам історію зі шкільного життя. вона сталася безпосередньо зі мною. одного разу ми писали контрольну з фізики. завдання саме з цього придмета я ніколи не вмів довести до ладу. ми завжди вирішували ці завдання разом з моїм сусідом з задньої парти. в нас співпадав варіант контрольної. без напарника я був би як без рук.

але цього разу на контрольній я виявив, що він тихою сапою перебрався на вільне місце поблизу відмінника. звісно, він сунув туди, як переїжджа сваха, щоб самому списувати. ось тобі й й маєш!

впродовж усього уроку я свердлив його очима, сподіваючись пробудити його совість. але в мого товариша й за ухом не свербіло. залишившись з контрольною сам на сам , звичайно, я спершу сів на мілину. але не став здаватися та понаписував у зошиті всього, що тільки зумів.

меня тоді здалося, що роботу я виконав без ладу і складу. я був певен, що схоплю двійку, і тому дуже здивувався, коли мені поставили аж дев`ять ів. виходить, я сам непогано впорався з фізикою! мені аж світ роз`яснився, коли я потім дізнався про це.

4,8(49 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ