М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Лексичний розбір слова золоті груші

👇
Ответ:
DUGLASMORFINI
DUGLASMORFINI
07.02.2021
Що таке лексикичный розбир
4,5(99 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Собака2609
Собака2609
07.02.2021

1. Більше читайте. Література суттєво поповнить словниковий запас, навчить правильно вибудовувати словосполучення й речення. Якщо ви краще сприймаєте мову на слух, сміливо вмикайте аудіокниги.

2. Частіше заглядайте до словника. Зустріли незнайоме слово? Маєте сумніви щодо наголосу? Не можете дібрати синонім? У цих та багатьох інших випадках вам до словники.

3. Виконуйте вправи. Оберіть будь-який предмет, намагайтеся говорити про нього протягом 5 хвилин винятково літературною мовою.  Із часом шукайте складніші теми й збільшуйте тривалість мовлення. При виконанні вправи зважайте на темп, намагайтесь не бути монотонним. Додавайте емоцій, але слідкуйте за мірою. Скоро ви навчитесь із легкістю добирати потрібні слова та контролювати мовленнєвий потік.

4. Фільтруйте мовлення. Говоріть повільніше, старайтеся якомога краще продумувати конструкції, жорстко контролюйте слова-паразити.

5. Користуйтесь записником. Переносьте на папір свої знання. Записуйте нові слова, цікаві висловлювання, прислів’я, приказки тощо. Можете повправлятись у римуванні, формуванні словосполучень, речень, зайнятись підбором синонімів, антонімів і т.д

4,7(53 оценок)
Ответ:
Alena26vl
Alena26vl
07.02.2021

Інтернет – великий винахід нашого часу. Якщо подумати, коли ще в людини були такі можливості спілкування та отримання інформації, як зараз? Чи могли наші дідусі та бабусі уявити собі, що можна буде будь-якої хвилини зв’язатися з близькими, що живуть на іншому континенті? Чи прочитати будь-яку книгу, не йдучи до бібліотеки, купити річ, не виходячи з дому? Побачити завдяки веб-камері, що відбувається в іншій частині світу прямо зараз? Поспілкуватися в “Твіттері” з зарубіжною співачкою?

Як і більшість явищ у нашому житті, Інтернет може нести і користь, і шкоду. Кажуть, що там багато неперевіреної інформації. А ще Інтернет привчає нас до сидячого життя, що не корисно для здоров’я. Мабуть, саме через це батьки не дозволяють проводити в Мережі надто багато часу.

Інтернет – це безмежний простір інформації та спілкування, в якому неважко загубитися надовго. І часто трапляється, що почав читати щось потрібне та цікаве та якось непомітно опинився на незнайомому сайті, де читаєш якісь плітки останні півгодини… Або годинами переписуєшся з друзями на “Вконтакті” замість того, щоб зустрітися у дворі.

Проте я впевнений, що переваг в Інтернету значно більше. Він допомагає в навчанні. Є дуже корисні сайти, наприклад “Вікіпедія”, на якій коротко та в доступній формі викладено матеріали про будь-яке явище, видатну людину

Xby Counterflix

чи історичну подію.

А ще мені дуже подобається, що в Мережі я можу спілкуватися з тими, хто має спільні захоплення зі мною. Я люблю фотографувати, тому зареєструвався на сайті, де інші любителі фото також викладають свої роботи та коментують одне одного, дають поради. Мій молодший брат з татом – фанати “Лего”, тож вони також спілкуються на форумі однодумців. А мама часто готує смачні страви, рецепти яких знайшла на “Вконтакті”.

На мою думку, Інтернет – це добрий помічник у всьому, треба лише навчитися сортувати інформацію та не нехтувати живим спілкуванням, заняттями спортом та іншими корисними cправами.

4,6(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ