М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Werty0
Werty0
12.04.2020 22:07 •  Українська мова

Пояснить лексичне значення та походження.

👇
Ответ:
gesse99
gesse99
12.04.2020
Лексичне значення слова – це те поняття, той зміст, який вклали в слово люди. Слова можуть позначати предмети, осіб, явища, процеси, ознаки, взагалі всю повноту наших думок і мислення. Фактично, без слів ми не змогли б виражати свої почуття, своє бачення світу, не могли б спілкуватися одне з одним. Мова – це сукупність певних поєднань звуків, букв, яким конкретною людською спільнотою (найчастіше – етносом, народом) присвоєно певне значення. Окрім лексичного значення, слова мають і граматичне значення, яке показує, що слово належить до певної частини мови та має граматичні ознаки.Наприклад, лексичне значення  слова "млин" - споруда, що розмелює зерно на борошно за до вітряної, водяної, парової та інших видів енергії. Це значення ми знайдемо в будь-якому тлумачному словнику української мови. Граматичне значення слова "млин" - іменник, чоловічого роду, вжитий в називному відмінку однини, належить до другої відміни. Однак слід пам’ятати, що лише самостійні частини мови мають лексичне значення, а службові - лише граматичне.Варто зауважити, що лексичне значення слова відбиває лише узагальнене поняття про предмет, явище, ознаку. Дуже часто одне й те ж слово може викликати дуже різні асоціації у людей. Наприклад, коли ми чуємо чи бачимо слово «собака», то один може уявити пуделя, інший вівчарку, хтось цуценя, для когось «собака» – лайливе слово, для когось – асоціація з вірним другом. Але всі погодяться, що «собака» це чотиринога свійська тварина, що першою була приручена людиною. Тобто кожне слово несе в собі узагальнене, не спеціалізоване, об’єктивне значення, яке є для слова основним. А у сприйнятті цього слова кожним формується суб’єктивне значення, або емоційне його сприйняття.
4,8(55 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Garik23123
Garik23123
12.04.2020
Характер это и есть мы, по этому изначально нужно себя формировать как хорошего человека , люди многие не задумываются  о том почему есть черная полоса, а вот потому-что многое от вас зависит,как вы будете себя подавать вести ведь мир построен на общении, да ми не можем нравиться всем но многим быть просто симпатичной  и интересной,это возможно,тогда когда вы поработаете над своим характером к вам потянутся люди отзываться будут только с хорошей стороны, а когда вы будете вести себя по хамски и твердить "я такой какой есть и принимайте как хотите"то вы останетесь одиноким и веной всему ваш характер
4,4(61 оценок)
Ответ:
itszhamilya1
itszhamilya1
12.04.2020
Так швидко пливе час, що ми навіть його не помічаємо. Кожна людина іноді помічає у своєму житті, що в неї один день схожий на другий. Тоді стає трохи сумно і нецікаво жити. Відразу хочеться щось змінити. Наприклад, виникає бажання змінити гардероб, зачіску, купити нові речі, або поїхати кудись на відпочинок. Коли змінюєш гори на море, або навпаки, з являються нові  враження, емоції і можна повертатися до буденних справ з новою силою. Так що, зміни необхідні кожній людини, щоб "перезавантажитися" для нових звершень.
4,7(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ