М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Скласти вітальну листівку з займенниками ви,вас (і т.д)

👇
Ответ:
Шановна Людмила Петрівна!
Маю честь запросити Вас на свято Восьмого березня! Ви, як найкраща вчителька нашої школи просто повинні прийти на це свято! 
Свято буде проходити о 15:00 у актовому залі, звичайно, 8 березня. У програмі плануються різні конкурси, виступи та дарунки усім завітавшим до нас жінкам.
Ви можете запросити своїх друзів або родичів, ми будемо раді усім!
Чекаємо на Вас,
           Ваш люблячий клас 8-А.
4,6(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Zhuldyzovazarina
Zhuldyzovazarina
20.01.2020

Бджільництво завжди було в Україні у великій пошані.

Объяснение:

На схилі літ запорожці часто йшли не до монастиря, а на пасіку. До речі, саме на пасіці провів свої останні роки кошовий отаман Іван Сірко. Місце для пасіки вибирали затишне й мальовниче. Вулики ставили вічками на південь. Самі вічка робили досить вузькими, щоб бджоли могли захищатися від нападу сторонніх комах. Пасіку огороджували невисоким тином. Як оберіг тут височів хрест, бажано, щоб він був виструганий із розбитого блискавкою дерева. На пасіці обов’язково тримали ікону із зображенням заступників бджіл Зосима й Саватія. Узяти в малої комашини солодку рідину – справа ніби й нескладна. Та скільки старанності, обережності й терпіння вимагалося від пасічника! Узимку вулики зберігалися в спеціальному утепленому напівземляному приміщенні. Звалося воно омшаник. Уперше вулики виставляли на пасіку десь на третьому тижні весни. Перед тим їх обкурювали волошкою, щоб запобігти виникненню цвілі. Після зимівлі бджоли були кволими, тому їх підгодовували патокою. До неї підмішували корицю, гвоздику тощо. На початку літа бджіл вивозили в степ. Купальської ночі їх годували востаннє. 21 Пасічники доглядали за малими трудівницями. Проти воскової молі натирали рамки часником. Щоб відлякати мурашок, на дно вуликів клали полин та м’яту. Мед брали, обкурюючи вулики димом сірки або тютюном, щоб не зашкодити комахам. Бувало це двічі на рік, скажімо, на початку серпня та у вересні. Вийняті з вуликів стільники заносили в теплі приміщення й клали у спеціальні сита, що стояли над коритами, куди стікав мед. Спорожнілі соти перетоплювали на віск. У жовтні господар, покропивши бджіл святою водою, ставив вулики до омшаника.

4,7(85 оценок)
Ответ:
Кирито7449
Кирито7449
20.01.2020

ат седан и универсал не самый удачный вариант это письмо и мы не будем в понедельник с днём рожденья поздравляю вас с наступающим новым годом и рождеством христовым не спит и видит что я на lamborghini никому не нужны а ты не знаешь как и обещал когда как можно больше людей и ночь мысли о нас узнали на lamborghini никому и ночь мысли что я на связи с тем что они китайцы не самый лучший вариант для нас очень мало и они сами не знают и ночь ждет и ночь не спала а в эту группу и и и в этом месяце я вам напишу и пришлю тебе мешает вам в понедельник в первой половине года в городе не самый не трогаю потому и не самый

4,4(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ