М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ranki
ranki
16.08.2021 02:42 •  Українська мова

Складіть 2 речення з різними зв'язку (в одному), висловивши в них міркування про те, як діти повинні ставитися до своїх батьків.

👇
Ответ:
Djeka11
Djeka11
16.08.2021
Батьки це найдорожче у нашому житти.
До батькив треба ставитися лагидно,милосердно,аще батькам не можна грубити поганых слив
4,8(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
uma0908
uma0908
16.08.2021
Комусь для щастя потрібно просто побачити рідних, комусь тепла чашка кави, комусь новий телефон. Проте, мені здається, що в загальному, спільному для всіх значенні щастя – це гармонія.

 У всіх є можливість працювати та забезпечити себе всім необхідним. А ось без спілкування людина жити не може. Обмінюватися новинами, ділитися враженнями, дізнаватися про нові події та цікаві факти – це все закладено в природі людини. 

Тому в кожного з нас є друзі, а серед них обов’язково найкращий, найближчий. Людина не може бути щасливою без можливості проявити свої почуття. Любити когось щиро, вірно й отримувати у відповідь те ж саме – чи може людина бажати більшого?

Особисто для мене щастя – близькі люди поруч, цікаві заняття, розвиток, можливість навчатися новому. Мені б хотілося, щоб люди не заважали бути щасливими один одному – не були підступними, не заздрили, не обманювали, тому що цим вони роблять дуже боляче. Мені неприємно, коли хтось поруч зі мною страждає. Я мрію жити у доброму  світі.

4,7(9 оценок)
Ответ:
Yaklaura
Yaklaura
16.08.2021
      Екскурсія в осінній парк.    Наш улюблений парк з усіх сторін оточений деревами.Ось стоїть притихла берізка на якій стрекоче сорока-білобока.Варто пройти ще небагато далі,як починається простора галявина де прив*яла трава покрита дощовими краплинами,які сіють як сльози.    Великі різблені,пожовклі листя дуба здаються лаковими.Між ними чути шуркіт та стукіт невгамовного дятла.Всюди панує тиша,лише інколи шелестить пожовкле листя.    Прогулянка тривола б бовшо,якби не кучеряві хмари,які принесли холод та дощові краплини,але немає нічого приємнішого,ніж прогулянка по осінньому парку.
4,7(10 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ