М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Іть твір на тему як дятел лікує дерева

👇
Ответ:
dimaschastny
dimaschastny
26.04.2023
Дятел лікує дерева тим що він викльовує шкідників під корою дерев.
4,6(98 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
dygbejs
dygbejs
26.04.2023
Сніг ще осідає, і поверх криги дзюрчить тала вода, але верба вже починає оживати. Із набухлих бруньок розпускаються ніжні й пухнасті котики. Так їх називають у народі. 
Доторкнешся до цих оксамитових пуп’янків і, здається, відчуваєш тепло. Верба – дерево весни, зазвичай росте на берегах річок, понад ставками та озерами. Старожили розповідають, що вербу висаджували ще й біля копанок. Чимало її розрослось у с. Погреби та у сусідній Бабичівці Глобинського району. Учні місцевої школи вже перевірили: верба починає розпускатися. 
— Ми щовесни гаємо за котиками, щоб не проґавити. Бо вже не перший рік йдемо з хлопцями на берег Сухого Кагамлика й обережно зрізуємо вербові гілочки. Першими з усіх учнів даруємо котики дівчаткам-однокласницям на 8 Березня. Не забуваємо і про вчителів. Та й вдома обов’язково вітаємо наших мам і сестричок, – каже 13-річний Костя Ситник, учень бабичівської школи. 
Переповідають, що вербову гілочку як символ України повіз із собою у заслання Тарас Шевченко і посадив її у казахській пустелі. З тої гілочки виросло велике дерево, яке люди назвали вербою Тараса. Подейкують, що згодом ще 200 вербичок виростив він з її гілок. Вербовий гай у засланні нагадував Тарасу Шевченку про рідну Україну. 
4,4(95 оценок)
Ответ:
настячччч
настячччч
26.04.2023

  Завдання: Напиши, яка професія тобі подобається і чому. Зроби відповідний висновок.

  Мені подобається професія історика. Мені здається, що дуже цікаво досліджувати минуле.Я знаю, що історики часто відвідують розкопки, їздять у експедиції. Вони відтворюють те, що було тисячі років тому. А супроводжують їх старинні та антикварні речі.

  Історики дуже розумні. Вони знають, як краще розвивати країну. Адже їм відомі будь-які наслідки. Я сподіваюсь, що в мене вийде стати істориком. Це дуже цікава, незвичайна та активна професія.  

4,7(5 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ