Розгадування кросворда По горизонталі: 1). Питальний займенник, що вказує на особу. 2). Особовий займенник 2-ї особи однини. 3). Особовий займенник 1-ї особи множини. 9). Особовий займенник 1-ї особи множини у р. В. 10). Вказівний займенник. 11). Означальний займенник. 13). Особовий займенник 3-ї особи однини чол. роду в о. В. 14). Присвійний займенник чол. Роду. 15). Особовий займенник 3-ї особи однини чол. роду в р. В. 16). Особовий займенник 2- особи множини. 17). Питальний займенник. 18). Особовий займенник. По вертикалі: 4). Неозначений займенник. 5). Займенник, що використовується для звязку частин складного речення. 6). Частина мови, що вказує на предмет, ознаку чи кількість, але не називає їх. 7). Займенник, що вживається для вираження запитання. 8). Відносний займенник, що виражає кількість. Розгадка до кросворда По горизонталі: 1). Хто, 2). Ти, 3). Ми, 9). Нас, 10). Цей, 11). Кожна, 12). Інший, 13). Нам, 14). Твій, 15). Його, 16). Ви, 17). Що, 18). Я. По вертикалі:4). Казна-що, 5). Відносний, 6). Займенник, 7). Питальний, 8). Скільки.
1.Софійка весело відповіла : "Сьгодні чудовий день". Софійка весело відповіла, що сьгодні чудовий день. 2. Я повільно підійшла до брата і сказала : "Не треба поводити себе погано". Я повільно підійшла до брата і сказала йому, що не треба поводити себе погано. 3. Сестра щиро привітала мене зі святом, сказавши: "Бажаю тобі усьго найкращого!" Сестра щиро привітала мене зі святом, побажавши усього найкращого. 4. Мій однокласник запитав : "До з домашнім завданням?" Мій однокласник запитав, чи не до я йому із домашнім завданням.
Наприклад-Привіт. Як справи? - Привіт. Добре, а у тебе? -Погано, ходив до окуліста, зір сильно впав. Можливо прийдеться купувати окуляри. -Все-таки я мав рацію, коли казав, щоб ти зменшив своє користування телефоном та планшетом. Це ж одна з найголовніших причин близорукості. -Я знаю, але я саме закачав таку чудову книжку, що просто не міг відірватися від неї. -То потрібно було купити цю книгу чи взяти в бібліотеці. -Ти що! Електронна книга зараз в моді, та, на мою думку, паперова книга- це пережиток минулого. - Напевно ти ніколи не читав паперової книги, якщо ти таке кажеш! Паперова книга була, є і буде популярною, модною, в тренді. Хіба електронна книга замінить: звук гортання сторінок, запах, дотик до улюбленої книги? -Це, звичайно, ні, Але... - Ніяке але. Звичайно ти можеш і далі читати цю книгу в електронному вигляді і псувати собі зір, та й осанку теж. Але моя тобі порада придбай цю книгу, яка залишиться тобі на все життя, тим паче якщо вона тобі так сподобалась. -Так ти маєш рацію. Сьогодні й куплю. Бувай -
По горизонталі: 1). Питальний займенник, що вказує на особу. 2). Особовий займенник 2-ї особи однини. 3). Особовий займенник 1-ї особи множини. 9). Особовий займенник 1-ї особи множини у р. В. 10). Вказівний займенник. 11). Означальний займенник. 13). Особовий займенник 3-ї особи однини чол. роду в о. В. 14). Присвійний займенник чол. Роду. 15). Особовий займенник 3-ї особи однини чол. роду в р. В. 16). Особовий займенник 2- особи множини. 17). Питальний займенник. 18). Особовий займенник.
По вертикалі: 4). Неозначений займенник. 5). Займенник, що використовується для звязку частин складного речення. 6). Частина мови, що вказує на предмет, ознаку чи кількість, але не називає їх. 7). Займенник, що вживається для вираження запитання. 8). Відносний займенник, що виражає кількість.
Розгадка до кросворда По горизонталі: 1). Хто, 2). Ти, 3). Ми, 9). Нас, 10). Цей, 11). Кожна, 12). Інший, 13). Нам, 14). Твій, 15). Його, 16). Ви, 17). Що, 18). Я.
По вертикалі:4). Казна-що, 5). Відносний, 6). Займенник, 7). Питальний, 8). Скільки.