М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Буд ласка скласти план до тексту шипшина шипшина колись шипшина зростала не кущем, а деревом, як зараз черешня чи яблуня. це вже згодом природа покарала її малим зростом. і ось за віщо. під осінь природа щоразу слала по світу двох своїх гінців. перший за на свято врожаю все живе: звірів, пташок та комах. другий приносив на це свято по одному плодові з усіх-усіх дерев. аж якось зібралося все живе, а гінця з немає. чекають, чекають, а його нема, та й годі. коли нарешті з'являється — увесь подряпаний, одіж пошарпана, аж косинці звисають. усі до нього: — що скоїлося? хто над тобою так позбиткувався? — шипшина, — каже,— не захотіла віддавати плід. ось я й поліз на дерево, щоб самому той плід зірвати. а вона колючками наставилася і ну штрикати зусібіч. ледве з дерева на землю спустився. розсердилася природа на шипшину: — ах ти ж, неслухнянице! я тобі дала найпахучіший цвіт і найрясніший плід, а ти однієї ягідки пошкодувала! чекай же! будеш тепер не струнким деревом лісовим, а кущем придорожнім, щоб кожен, кому заманеться, міг твої плоди зривати, навіть руки вгору не піднімаючи. відтоді так і росте шипшина придорожнім кущем. правда, колючки так і залишилися при ній, бо природа забула їх обламати. але що ті колючки при низькому зрості! ягід вони все одно не вбережуть, якщо хтось захоче їх зірвати.

👇
Ответ:
VlEllen
VlEllen
10.03.2022


1. Давнє шипшинове дерево

2. Природа сповіщає про свято осені

3. Подія між шипшиновим деревом та гінцем Природи

4. Покарання Природи для Шипшини

4,6(68 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
chardonayyyyyoyl8au
chardonayyyyyoyl8au
10.03.2022

Прізвище , прекрасний, приробіток, прикрашати, прибігати, стверджувати, розбудити, безколірний, вісник - нема префікса, прибиральник, превентивний, привілейований -нема, презентабельний - нема, презумпція, прем'єра - нема префікса, примітивізм, претензія - нема префікса, пріоритет - нема, розчепити, розшук, спроможність - два префікси: с і про, підказати. 

 

 Слід розрізняти префікси пре- і при-: префікс пре- вживаємо переважно в якісних прикметниках і числівниках для вираження найвищого ступеня ознаки; префікс при- вживаємо здебільшого в дієсловах, що означають наближення, приєднання, частковість дії, результат дії тощо, а також у похідних словах.  Префікс прі- вживаємо тільки в словах прізвисько, прізвище, прірва.

У префіксах без-, роз-, під-  - кінцевий дзвінкий приголосний перед глухими не змінюється.

 

 

4,4(91 оценок)
Ответ:
aliaidi
aliaidi
10.03.2022

Якщо вдатися до невеликого лінгвістичного розслідування та звернутися до словника синонімів, ми одержимо ось такий ряд відповідників до слова амбітний: честолюбний, владолюбний, зарозумілий, чванливий, гордовитий, пихатий, марнославний, хизливий, себелюбний, пихатий, чванливий, гонористий. Тепер спитаємо самих себе: я хотів би мати справу з  людиною, у якої такий перелік особистих якостей? Я певен, скажете - нізащо! Такому місце у клініці для невиліковних хворих на манію величі!

Тепер задамо собі друге питання: а сам я хотів би бути амбітним? І чесно собі відповімо: якщо в міру, то чому б і ні? Справді, адже амбітна людина в житті досягає усього, чого прагне. Вона цілеспрямована, в міру честолюбна, вміє ставити перед собою завдання і вирішувати їх. І, що найсуттєвіше,  - не йти при цьому по головах.

Отже, можна бути людиною зі здоровою, я б сказав, амбітністю. Тобто честолюбство замінити на самолюбство, владолюбство на толерантність, зарозумілість - на адекватність, чванливість - на оптимізм і далі за списком. Тоді амбіцій поменшає, а здорового глузду - навпаки. Отже, і зайняти цілком поважне місце у житті та суспільстві стане простіше.

(166 слів)

4,5(2 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ