М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации

Текст-опис на тему свійські тварини(на вибір)іть не виходить

👇
Ответ:
зулик3
зулик3
25.10.2022

Вдома у нас є кіт. Його кличка Барсик. Йому вже півтора року. Вийшло так, що ми не планували мати домашню тварину. Але якось раз, папа їхав у гості до матері одного. Бабуся, яка незадоволена тим, що я постійно проводжу час будинку, змусила поїхати в гості. Прибувши, я одразу помітила цього маленького тримісячного кошеня. Він постійно бігав, ласкался до своєї мами-кішці. Мені було сумно дивитися коли ми їхали. Я розлучила його з матір'ю. Хотілося сказати : "Розгорніть машину, візьми його назад!". Він настільки жалібно пишал..

Є у нас вдома рибки. Мечоносці. Мені подарували на день народження. Коли я дивлюся в акваріум, мені стає спокійно. Риби у нас сірі, добрі на вигляд.

4,7(40 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Marína19112006
Marína19112006
25.10.2022

1. Доброзичливiсть забирае людей докупи. 2. Злiсть - мати брехнi i бабуся смутку.3. Ворожнеча швидко спалахує, але гасне по волi. 4. Пiдтримаючи товариша, гартуй його i свою силу духу! 5. Чи ж горе, подiлене на двох, не легше для обох? 6. Хiба заздрiсить дае радiсть? 7. Сердитого обминай, а джмеля не чiпай. 8. Вода все одперне, окрiм чорного язика.

1. Доброзичливiсть - пiдмет

Забирае - присудок

2. Злiсть - пiдмет

Мати - пiдмет

Бабуся - пiдмет

3. Ворожнеча - пiдмет

Спалахує - присудок

Гачне - присудок

4. Гратуй - присудок

5. Горе - пiдмет

6. Заздрiсть - пiдмет

Дае - присудок

7. Обимай - присудок

Чiпай - присудок

8. Вода - пiдмет

Одперне - присудок

Удачи!

4,5(63 оценок)
Ответ:
akopovaliza2003
akopovaliza2003
25.10.2022
Самий зворушливий образ, відомий як у релігії, так у Літературі й мистецтві — образ матері, що заколисує рідне дитя. Ця картина наповнює глядача відчуттям затишку, захищеності й комфорту. Адже саме мама ще до народження піклується про дитину, тільки поруч із нею дитя перебуває в абсолютній безпеці. Тарас Григорович Шевченко писав — «Нічого кращого ні, як мати молода зі своїм дитятком малим».Вся та турбота, любов, ніжність і щира, нічим не обґрунтована прихильність, що випробовує матір до своєї дитини знайшли своє відбиття в чистих безневинні колискові. Все своє бажання бачити рідне дитя здорова, гарна, щаслива, розумним і успішним мати вкладає в невигадливі рядки, які часом досить фальшиво, без музики наспівує в сутінку рідному чаду, у ритм погойдуючи колискуКолискова пісня повинна заспокоїти дитя, тому в немудрому тексті прослизають самі м’які, ніжні речі й створення, знайомі нам усім з дитинства: мурчащий кошеня, пухнатий кролик, тиха лисичка з м’якими лапками, що гурчать голуби й маленькі ластівки; подушка, набита легким повітряним пухом і мамині руки. Ця пісенька з народження прищеплює нам любов до комфорту, учить нас тому, що таке щастяЩоб викорінити з дитини примхливість, норовливість і впертість у колискову вводять негативних персонажів — підлу хитру лисицю, страшного сірого вовка або Бабая. Така колискова вчить нас страху, адже безстрашність не завжди є чеснота, порию воно є гіршим з пороківИ хоча колискові здебільшого небагатослівні, вони несуть у собі куди більше змісту, чим інші пісні. Саме з колискових починається формування немовляти, як людини, окремої особистості. Відомо, що діти в малому віці, як губка усмоктують ту інформацію, що пропонує їм навколишній світКолискова — перший урок, що одержує дитина у своєму житті. І тільки мама може проспівати колискову такий, який вона повинна бути — наповненої теплом і турботою, любов’ю й прихильністю. Ні батько, ні сестра, ні бабуся не можуть випробовувати до дитини того пещення, що дарує своєму чаду мати. А виростаючи, ми так часто в моменти суму хочемо знову почути мамину пісню, і відчути маминої теплої руки. Мамині колискові призначені лише для одного слухача — для її дитини, і тільки мати може бути виконавцем такий немудрої, але такої важливої пісенькиНапишіть у відповіді тут
4,8(84 оценок)
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ