1. Дівчина усміхнено сказала: "Який сонячний сьогодні ранок." 2. У серця питаю: "Скажи, серце, чи скоро коханий прийде?". 3. Мені лунали голоси: "Невір, не бійся, не проси". 4."Я не зробила домашнє завдання", - засмученно сказала дівчинка. 5. "Ти вийдеш за мене заміж?" - запитав парубок у дівчини. 6. «Піди, доню, — каже мати, — принеси води курчатам». 7. «Так хочеться бути щасливою — пристрасно промовлялала давчинка. — Та щастя нажаль мене оминає». 8. «Як у тебе пройшов день? — запитав мене Петро. — День був надскладний, але я впроравдя з всіма завданнями». 9. «Не мовчи! — обурено сказав викладач. — Негайно дай мені відповідь». 10. "Негайно принеси мені води!" - кричала мати! - Я втомилась тебе просити".
Великдень – величне свято для кожного із нас. моя сім’я ретельно готується. прибираємо, печемо паски та малюємо писанки. потім освячуємо ці дари. зранку ідемо до церкви. у ці дні вітаємося словами «христос воскрес». цікавими є народні гуляння біля церкви. можна побачити багатьох друзів, знайомих. дозволяється на свята усім бажаючим бити у дзвони. їх відлуння довго лунає навколо. свята несуть радість, добро, зустрічі великдень – це дуже велике свято для кожного із нас. у церкві ми освячуємо дари: паски, крашанки та писанки. у ці дні вітаються словами «христос воскрес». усі жителі гарно одягнуті. посмішки на устах. збирається родина за святковим столом. я з подругою люблю побити у дзвони біля церкви. там можна побачити друзів та знайомих. у ці дні дзвін майже не вщухає. багато охочих спробувати свою силу. на великдень усі радіють. вчора у місті була хороша сонячна погода. тепле сонечко привітно усміхалось до перехожих. посилало на землю яскраве проміння. у цей святковий день було шумно і гамірно. гучні дзвони кликали до церкви. люди поспішали на службу. саме у ці великодні дні збереглась чудова традиція на наших теренах. після служби брами не зачиняються. вони відкриті з ранку до глибокого вечора. багато людей прямують подзвонити у церковні дзвони. далеко над дзвіницями розстелявся їх бум. а сьогодні не обійшлося без веселого обливання. це так званий «обливний понеділок». особливо він тішить дітвору. у такий хороший сонячний день прохолодна вода не лякала перехожих. великодні свята – це зустрічі в родинному колі, серед друзів. радість та надія на краще.
Явважаю що у цьому творі відіграє справедливість.не треба бути зрадником .і брехати не треба.але за свою брехню федько врятував друга.хоч той йому ворог і зрадник.треба завжди віддячити своєму другу за вчинок .бо потім стане пізно.коли вже халамидник помер
2. У серця питаю: "Скажи, серце, чи скоро коханий прийде?".
3. Мені лунали голоси: "Невір, не бійся, не проси".
4."Я не зробила домашнє завдання", - засмученно сказала дівчинка.
5. "Ти вийдеш за мене заміж?" - запитав парубок у дівчини.
6. «Піди, доню, — каже мати, — принеси води курчатам».
7. «Так хочеться бути щасливою — пристрасно промовлялала давчинка. — Та щастя нажаль мене оминає».
8. «Як у тебе пройшов день? — запитав мене Петро. — День був надскладний, але я впроравдя з всіма завданнями».
9. «Не мовчи! — обурено сказав викладач. — Негайно дай мені відповідь».
10. "Негайно принеси мені води!" - кричала мати! - Я втомилась тебе просити".