Дитинство кожно з нас починається з мами. Вона найрідніша людина для нас у цілому світі. Саме мама вчить нас що погано, а що добре, що правильно... Але, серед усіх примудростей материнської науки, найперша - любити людей. Мама навчає нас на власному прикладі таким якостям, як вірність та повага - вірність своїм друзям, вірність Батьківщині, повага до старших людей та родичів. І саме мама створює з маленької дитини - велику людину, особистість. Вона вчить нас любити себе, а без цього не можлива любовь до інших людей. Часто буває, що нам подобаються ті люди, з якими у нас багато спільного, але згадайте, мама часто каже - шукай в людині щось хороше, воно завжди знайдеться, коли шукаєш! І, навіть, коли людина тобі не подобається, все одно потрібно її поважати. Важливо слухати мамині "підказки", вона завжди знає що краще для її дитини. Ніколи не зраджуйте своїм матерям, які навчили нас творити добро на землі. І пам"ятайте, матері вічно живі, бо вони продовжуються у своїх дітях...
Дефіс: Крутився вихор чорним веретеном і темінь фіолетово-зелена півнеба й півземлі заволокла. На озеречку поверх льоду повиходила зелено-блакитна вода. Держава забезпечує доступність і безоплатність дошкільної,повної загальної середньої,професійно-технічної,вищої освіти. То збоку вітер підкрадеться,то угамується і,прокотивши світло-зелену хвильку по траві,вляжеться. Гей,ізгадайте,браття-вкраїнці, ким ми на світі бували,як волю нашу,волю народу ми всі гуртом рятували! Тире: Понад Дніпро гуде метро - і рибоньці не спиться. Шпаки - це імітатори веселі. Уяви,що твоє життя - це фільм про падіння літака. Моє дитинство - дзеркало,у якому відображались небеса. Зовнішній світ людини - Всесвіт,якому немає ані кінця,ані початку.
Пропоную скласти такі речення за схемами: ⇒ Підмет, присудок, додаток, дієприкметниковий зворот. Я побачив однокласницю, сяючу від щастя. Я - хто? підмет, побачив - що зробив? присудок, однокласницю - кого?додаток, сяючу від щастя - яку? дієприкм.зворот.
⇒ Підмет, дієприкметниковий зворот, присудок, обставина. Хлопці, здивовані та стривожені, підійшли на зупинку. Хлопці - хто? підмет, здивовані та стривожені - які? дієприкм.зворот, підійшли - що зробили?присудок, на зупинку - куди? обставина.