1.- хлопець
2.-друг хлопця)
1.Я тихенько відчиняю двері та відразу ж потрапляю у справжнє «книжкове місто» з вулицями та площами, палацами й будинками.
2.Це наша шкільна бібліотека.
1.Є тут і свої мешканці — звичайні книги. Вони живуть на своїх полицях, кожна на певному місці, і чекають читачів.
2.Тихо в бібліотеці, мовчать книжки, про щось розмірковують. Але я знаю: як тільки візьмеш книжку в руки, відкриєш першу сторінку — і почне вона розповідати. Тихенько поведе у незнайомий, цікавий, дивовижний, чудовий світ, познайомить з прекрасними людьми, відповість на безліч запитань.
1.Але як же знайти потрібну книгу? І тут завжди на до мені приходить наш шкільний бібліотекар.
2.Це справжній провідник у цьому мудрому царстві. Вона порадить, підкаже, розповість, що, як і де прочитати.
1.Спочатку я відкрив для себе мудрість українських народних казок, потім до мене прийшла ніжна й сильна Леся Українка, а читаючи Всеволода Нестайка, ми сміялися всією родиною.
Твір на тему "Мабуть, головне завдання справжнього мистецтва – оспівувати красу, як таку":
Мистецтво - вид діяльності людини, який відбиває дійсність за до різноманітних образів, у відповідності з певними естетичними уявленнями. Але яке ж головне завдання справжнього мистецтва? Мабуть, надихати, окриляти та оспівувати красу, як таку. Тобто зображати не людину, як гарну обгортку, а підносити її високу моральність та прекрасні вчинки.
Згадаємо твір В. Підмогильного "Місто", у якому автор довів, що головне у людині - висока духовність та внутрішня краса. Радченко досяг успіху, але залишився ні з чим - він самотній. Порядність, доброта, відданість, щирість, чесність - ось справжня краса, яку має оспівувати мистецтво. За до мистецтва ми можемо виринути із пітьми та пізнати істині цінності життя.
Объяснение:
Штрихування геометричної фігури, штампування деталей, ввімкнути світло, стрижень економічної політики, по лівий бік, залишитися осторонь, з усіх боків, на всі чотири сторони, суперечить програмі, прийти до себе, перебувати в лікарні, скрипковий ключ, іншими словами, справа в тому, вирішувати задачу, якраз, органи самоврядування, знепритомніти, підписатися у відомості, користуватися пільгами, не має потреби, закон набрав чинності, силою обставин, у точному значенні цього слова, вступати в дію, залишати за собою право, немає сенсу, запобігати хворобі, бути підставою, на противагу, з цього погляду, аж ніяк не стосується справи, не зараховано, очевидна помилка.
(Ч)итач - Доброго дня!
(Б)ібліотекар - Здраствуй. Вирішив щось прочитати?
Ч - Так, можливо щось підберу. Я взагалі прийшов здати книжки.
Б - І як, тобі спобдобались ці твори?
Ч - Так. Дуже цікаво і вражаюче. Шкода що не всі книги можуть бути такими цікавими.
Б - Дійсно, було б дуже добре як би всі книги буди цікаві.
Ч - А що ви можите сказати про цю книгу? (Показує на книгу)
Б - Це дуже цікава книга, сама читала, інші теж одобрювали.
Ч - Добре тоді я візьму її почитати. На скільки днів ви можете її мені дати?
Б - Бери на стільки, за скільки прочитаєш.
Ч - Дякую вам. До побачення!