М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
trjg456isa
trjg456isa
06.07.2021 18:47 •  Українська мова

Скласти речення про джерело людських взаємин

👇
Ответ:
misa26
misa26
06.07.2021
Чути дзвін  - то  джерело стрімко ллється, та все ж прозоре, немов дивишся у дзеркальце.

Джерело блищало, мов дзеркальце. Тільки й чутно було дзвін краплинок роси, які стрімко спадали з молодого листячка верби.
4,4(12 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
shonchak
shonchak
06.07.2021
Прийшла вьюжная зима. Розстелила снігу, подарувала деревам срібло. Віє-навіває вона м'які замети. По сонному лісі крутиться-крутиться поземка.
Короткий зимовий день. Сонце сходить пізно. Блідим тьмяним кулею невисоко піднімається воно над землею, не погріє, не повеселить і знову вже спускається за темні ліси. Різкий вітер розгулює по полю, обдає холодом, пронизує до кісток.
У ранкові години на одному краю горизонту через сірі хмари ледь-ледь гребує рум'яна смужка, на іншому – громіздяться, як гори, сиві, снігові хмари. Вгорі, над самою головою, через обривки гнаних вітром хмар, видно блакитне небо.
Тихо кругом. Сумно опустили дерева свої голі сучки, запорошені сипучим снігом, немов затужили вони про той золотий час, коли грав з ними теплий, літній вітерець.
Як тільки не називають зиму! Сердита, стара, сива чародійка, та, що махає своїм кудлатим рукавом, сиплячи сніг та іній.
А діти зовсім не вважають зиму сердитою і старою, вона-весела, бадьорить, завзята.
...А прийшла зима так. Як-то раз в тихе, сонне ранок налетіли перші короткі хиткі вітри; наче пси, обнюхивающие дорогу, з виттям промчали вони над землею, бурчали серед гілок, вчепилися в поля, взвихрили сади, хвостами розмели дороги, пройшлися по воді, — і давай ховатися і тікати з лісу. А після них, до вечора,
почали з'являтися з темних далей довгі, колючі язики вихорів. Вітру дули всю ніч і завивали на полях.
До ранку вже лежав сніг, дороги вкрилися льодом і підмерзли, а мороз своїми гострими зубами впивався в землю, і вона ставала дзвінкою, як залізо. Але як тільки настав день, вітри зі стоном помчали, сховалися в лісах, і, причаївшись, тремтіли, готові в будь-яку хвилину зірватися з люттю. Прийшла вьюжная зима.
4,4(27 оценок)
Ответ:
steep6
steep6
06.07.2021
Щастя — це відкривати незвідане. Першовідкривачі нових земель були, мабуть, дуже щасливими людьми. А якими ж щасливими виявилися космонавти — першовідкривачі космосу! Чехословацькі мандрівники Зігмунд і Ганзелка — щасливі наші сучасники: вони своїми очима бачили природу і людей Африки, Америки, Азії, Європи, зняли багато документальних фільмів, написали дуже цікаві книги.
Щастя — це відчувати красу рідної природи, як Т. Г. Шевченко, П. Г. Тичина, І. С. Нечуй-Левицький, В. М. Сосюра... Мабуть, велике щастя випало М. Коцюбинському, коли він, мандруючи Прикарпаттям, збирав матеріали для своєї повісті "Тіні забутих предків".
Бути щасливим — це означає бути всебічно розвиненою людиною, любити свою Вітчизну, рідну природу, мистецтво, працю, справедливість.
Як же зробити людину щасливою? Напевно, достатньо зробити приємний комплімент про зовнішність і її очі засяють по-іншому.  Я вважаю, що людина не може бути щасливою без можливості проявити свої почуття. Також, не менш важливим, мати заняття до душі, яке б приносило задоволення.
4,4(24 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ