М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Lulu84
Lulu84
31.05.2023 23:16 •  Українська мова

Ть написати твір мініатюру на будь яку тему.з використанням похідних прийменників.

👇
Ответ:
Nigina11111
Nigina11111
31.05.2023

Міні-твір на тему «Як приходить весна»

Нещодавно на вулиці стояли кучугури снігу, дув холодний вітер, а дерева стояли голими. А тепер уже все зелено, цвіте й пахне. Це так непомітно відбувається! Ще вчора листочки й травичка були зовсім маленькі, а вже сьогодні через густе листя не розгледіти нічого з вікна. Фруктові дерева прикрашені білими та рожевими ароматними квітами, незабаром і бузок зацвіте.

Стільки дивного можна роздивитися довкола: галявину з жовтими кульбабами, божу корівку на смарагдовій травинці, чарівну веселку після весняного дощику. Навіть дощ радує навесні! Так приємно чути гучний гуркіт грому й засинати під колискову пісеньку дощу!

Безперечно, весна прекрасна, і дочекавшись її, так не хочеться вже відпускати. Але попереду літо, а воно не менш гарне й цікаве!

4,7(91 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
vgrecuha6
vgrecuha6
31.05.2023
Осінь - пора незвичайна: вона комусь подобається, комусь не дуже, а комусь взагалі хочеться викреслити із списку пори років. З одного боку все погано: постійні дощі, опале листя, прихід холоду, відповідно похмурі думки. Але з іншого боку - все прекрасно: світить сонечко, накрапає веселий дощик,сади й городи обдаровують нас стиглими плодами... Так можна продовжувати до безкінечності! Але я маю свою думку й уявлення про осінь. Осінь - дуже романтична й душевна пора, бо нема нічого кращого за осіннє небо, духмяні фрукти й овочі... Я обожнюю це! Ото ж бо, мені подобається осінь...
4,6(53 оценок)
Ответ:
AdelinaArMi
AdelinaArMi
31.05.2023
Дієприслівник із залежними від нього словами називають дієприслівниковим зворотом. У реченні зворот завжди виступає обставиною і є одним членом речення: Не знаючи броду, не лізь у воду. Дієприкметник разом із залежним від нього словом називають дієприкметниковим зворотом. У реченні дієприкметниковий зворот завжди виступає означенням. Дієприкметниковий зворот, який стоїть після означуваного слова, на письмі виділяють комою: Чудово блищало небо, засіяне зорями.

Дієприкметниковий зворот, що стоїть перед означуваним словом, комами на письмі не виділяють: Край моря сонце золотить укриті лісом гори.
4,5(48 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: Українська мова
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ