ответ: З настанням весни люди виходять у поле на весняні роботи. Орють землю, сіють зернові культури: жито, пшеницю, ячмінь, кукурудзу, овес.
На городах саджають картоплю. Для посадки відбирають бульби середнього розміру. Перед висаджуванням їх пророщують у світлому приміщенні. Картопля краще росте на добре освітлених ділянках.
У теплі травневі дні висаджують розсаду перцю, помідорів, капусти.
З настанням весни починається напружена робота в саду. Плодові дерева і кущі оприскують отруйними речовинами, які знищують комах-шкідників. Нижню частину стовбура плодових дерев білять вапном. Підрізають плодові дерева. Проріджують кущі. У парках і скверах розбивають клумби, висаджують декоративні квіти, щоб вони пломеніли влітку різними кольорами веселки, поліпшуючи людям настрій.
Объяснение:
Як бригадир, він розпочав роботу першим. 2. Пам'ять про Лесю Українку, як геніальну поетесу житиме у віках. 3. Плоди калини і кору верби, бруньки та листя берези застосовували, як протизапальні засоби. 4. Усе своє свідоме життя, Іван Сірко провів на війні, і як справжній патріот присвятив його боротьбі з ворогами своєї вітчизни (І. Шаповал). 5. Ім'я Івана Сірка, як ватажка оточене було ореолом нездоланності, і тому вороги боялися його більше вогню (І.Шаповал). 6. Про хист Довженка, як письменника заговорили на повен голос тільки в роки Другої світової війни (М. Рильський). 7. Усе, як цвіт осипалось безслідно, і час його давно позамітав...
Шлях - дорога, шосе, траса, маршрут, прохід.
Сміливий - відважний, хоробрий, безстрашний, рішучий.
Говорити - казати,балакати, розмовляти, базікати, патякати.
Дім стояв під вітром та під іскрами й згорів дочиста.
Козаки довго йшли кам'яною дорогою в місто.
Безстрашний Василько врятував кота, знявши його з дерева.
Подруги довго розмовляли про їхні літні канікули.